Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 202
Jako że kolega @Odkazalnik skasowal poprzedni wpis, gdzie został zrównany z ziemią, po czym wrzucił to samo, ale zablokował mi możliwość skomentowania, to pozwolę sobie wrzucić tylko 2 wypowiedzi, które tam zamieścił bez żadnego komentarza z mojej strony

#bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazpisu #heheszki #samozaoranie
jaguarbuz - Jako że kolega @Odkazalnik skasowal poprzedni wpis, gdzie został zrównany...

źródło: comment_1612450914ji02lkAujiQK7gZH4UMs4A.jpg

Pobierz
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@kobiaszu: ostatnio bardzo się zaangażowałem w rozbudowywanie swojej czarnej listy i on też tam trafi za chwilę, ale postanowiłem zapoznać się ze zjawiskiem i w trakcie przeglądania jego aktywności zauważyłem, że tamten post zniknął. Zresztą takie wpisy sobie mimo wszystko cenię, bo pozwalają zebrać w jednym miejscu wiele osób, które warto poukrywać, żeby na przyszłość uniknąć konieczności oczu kąpieli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Odkazalnik: nie wiem po co to robię, bo z tego co widać na skrinszotach we wpisie, pewnie nawet tego nie zrozumiesz, ale masz. Od razu informuje, że nie będę wchodził z tobą w dalsze dyskusje.

It was possible to compare prevalence rates from studies that did not account for previous mental health problems with those that did account for previous mental health problems as described in Sections 3.3 and 3.4, respectively.