Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czy bank rzeczywiście daje kredyty hipoteczne osobom z umową o pracę na czas określony? Pracuję od września. W marcu dostanę umowę pewnie na rok. Czy mam szansę na kredyt hipoteczny? Nie zarabiam dużo, ale lepiej płacić kredyt niż wynajem. Dodatkowo mam 50k na wkład własny.

#kredythipoteczny #bank

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601ab86e0c5b6a000b40bf08
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dziś było duzo artykułów, że zmniejszają wymogi. Nawet na mają przychylniej patrzeć na pozostałe formy zatrudnienia zlecenia, dzieła itd. a wkład własny obniżają do 10% w PKO i Pekao.

Ale to artykuły w necie. Nie wiem jak jest w szczegolach
  • Odpowiedz
Mirki czy bank rzeczywiście daje kredyty hipoteczne osobom z umową o pracę na czas określony? Pracuję od września. W marcu dostanę umowę pewnie na rok. Czy mam szansę na kredyt hipoteczny? Nie zarabiam dużo, ale lepiej płacić kredyt niż wynajem. Dodatkowo mam 50k na wkład własny.


@AnonimoweMirkoWyznania: Umowy o pracę na czas określony są akceptowane. Kryteria ich akceptacji to głównie branża, czas do zakończenia umowy i czas trwania umów z danym
  • Odpowiedz