Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć

Może wytłumaczyć mi ktoś co jest z gościami homo na portalach typu #datezone ?
Jestem tam nowy, wbite mam hetero, tona wiadomości od facetów homo którzy próbują mnie namówić na #sex i to nie jakieś propozycje na loda, tylko np. Na lizanie rowa( ͡° ͜ʖ ͡°) serio goście chcą wylizać rów obcemu randomowemu gościowi z neta ...

Serio hetero się decydują z braku laku na takie zabawy z internetowymi kolegami? Bo jakby to nie działało to by chyba geje nie pisali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sex
#datezone
#tinder
#erodate
#grindr
#homo
#hetero

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601acdcc0c5b6a000b40bf11
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania:

Bo jakby to nie działało to by chyba geje nie pisali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tutaj bym się kłócił, co jakiś czas latają screeny jak piszą "Hej piękna" itd do zdjęcia reklamowego, w którym jest kobieta. No nie sądze, że działa, a jednak piszą.

A co do umawiania się z obcym gościem z internetu... Z tego co wiem to promuje się takie coś w imię odwagi
AzjatyckaAnia: Dziwna sprawa. Może masz coś nie teges w ustawieniach. Mnie na datezone nigdy gej nie zaczepił. Na zbiorniku na ponad 10 lat zdarzyło mi się to raz. Grzecznie podziękowałem za propozycję, a byłem tam przez pewien czas hmm, dość aktywny. Po jakichś forach się udzielałem, puknąłem parę bab i miałem trochę powiedzmy, że artystycznych fotek (żadne fiuty na tle burdelu w pokoju), bo interesuję się fotografią.

Zaakceptował: LeVentLeCri