Wpis z mikrobloga

W tym roku styczeń miał 30 dni.

Żartowałem, miał 31. Ale 31 stycznia pani pogodynka miała przyklejone serduszko WOŚP - nie dość, że wyleciała z roboty (ups, "nie przedłużyli jej umowy"), to jeszcze usunęli prognozę. Dobrzy czekiści.

I trochę słabi kłamcy, bo piszą, że "umowę miała do 31.01.2021", no to jakim cudem 1. lutego jeszcze prowadziła prognozę?

#orwell #bekazpisu #urojeniaprawakoidalne #bekazpodludzi #neuropa
mucher - W tym roku styczeń miał 30 dni.

Żartowałem, miał 31. Ale 31 stycznia pani...

źródło: comment_1612373573vesV5XNVK24gEQIJq3uaPT.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@mucher: może myślała że dostanie przedłużenie to przyszła normalnie do pracy, no albo kłamią teraz w oświadczeniach.
to że ludzie przychodzą do pracy a umowa jest jeszcze procedowana jest nagminnym zjawiskiem
  • Odpowiedz
@BlackDandy: wspierał wspierał, jak kandydował jakoś z 10 lat temu.


Jarosław Kaczyński wyraził nadzieję, że podarunek ten zostanie przyjęty przez szefa WOŚP Jurka Owsiaka i zlicytowany wraz z egzemplarzem konstytucji. To jest nasza dar na tę akcję - dodał

@mucher: Nie moja, tylko nasza. I nie prezent, a dar. Nasza dar.
  • Odpowiedz
@doomer-2020:

jaka kontrola jak mówimy o spółce państwowej xD

to mi przypomina akcje z testem przedsiębiorcy gdzie wg ustaleń i warunków jedynymi ktorzy zmuszeni byliby dostac uop zamiast b2b byliby piloci lotu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@maciejasty: prawa pracownika w Polsce się nie przyjęły.

No babka, która ja wyrzuciła, dyrektor TVP w Poznaniu parę lat temu wyleciała z dyscyplinarka za krytykę tego, bo telewizja robiła "body leasing" od zewnętrznej firmy
  • Odpowiedz