Wpis z mikrobloga

Mireczki, gram w Fallouta NV ze wszystkimi DLC, z racji tego, że gram pierwszy raz to za bardzo nie ogarniam co jest z podstawki a co z danego rozszerzenia. Czy jest możliwość przechodzenia DLC po zakończeniu wątku głównego? Macie może jakieś tipy w którym momencie gry brać się za dane DLC? Jak na razie to jedynie trafiłem na wejście do dodatku Droga przez Pustkowia, ale gra mi podpowiedziała, że nie zaleca się graczom poniżej 25 lvl tam się zapuszczać, więc wyszedłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fallout #gry #steam #pcmasterrace
  • 12
Czy jest możliwość przechodzenia DLC po zakończeniu wątku głównego?


@A_E_S_T_H_E_T_I_C: Tak, choć im osobiście dużo lepiej się je przerwach od głównego wątku, wtedy mam okazję bardziej korzystać z tego, co w tych dodatkach zdobywam.

Macie może jakieś tipy w którym momencie gry brać się za dane DLC?


@A_E_S_T_H_E_T_I_C: Raczej takie ogólne tipy:
Dead Money - jeśli grasz bronią białą/walka wręcz, to będzie Ci dużo łatwiej to przejść niż typowym strzelcem.
@A_E_S_T_H_E_T_I_C: poza tym co napisali poprzednicy, to jeszcze istotna informacja, z pomocą jednego z robotów w tym dlc, to możesz sobie zwiększać umiejętności tworząc służące do tego książki. Musisz tylko znaleźć recepturę na dany skill i dużo zniszczonych książek. Ten robot przemienia te książki na czyste kartki, które przy workbenchu przerabiasz właśnie na te skill booki. Oczywiście receptury są tylko jednorazowe.