Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki.

Chciałbym Wam przedstawić mały pomysł mojego brata i szwagierki (mam nadzieję, że przyszłej ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

Od niedawna zajmują się oni robieniem spersonalizowanych prezentów-niespodzianek na różne okazje i chciałbym im jakoś pomóc z motywacją do działania. Jako, że nie posiadają konta na wykopie, postanowiłem, że zrobię #rozdajo

W związku z tym, że zbliżają się walentynki, to dla zwycięzcy opłacę paczuszkę o wartości 60zł (napiszesz mi później co lubisz, albo co lubi osoba dla której będzie prezent i spersonalizujemy paczuchę pod Ciebie/wybraną osobę).

Losowanie przez mirkorandom w Czwartek o 00:00.

Niech wszyscy biorą udział, a co!

W zamian proszę tylko o zaobserwowanie FB nie jest to warunek konieczny w #rozdajo, ale będzie im miło.
https://www.facebook.com/arcraftbox/

Smacznej kawusi i pozdrawiam.

#rozdajo #walentynki #katowice
crazyvegi - Czołem Mirki i Mirabelki.

Chciałbym Wam przedstawić mały pomysł mojego...

źródło: comment_16123552554GlTxVLeN1al4outNVOGYn.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crazyvegi pomysl moim zadaniem jest bardzo ciekawy. Moja koleżanka też jakis. czas temu zaczęła tworzyć takie paczki na zamówienie. Może ktoś jest z Białegostoku i chciałby skorzystać (odbior w Białym darmowy), zrobić komuś prezent to podpinam się pod Twój wpis i zostawiam linka do jej fb La Moni prezenty
  • Odpowiedz
@crazyvegi: Mirku, mógłbyś podpytać ile placa za taki karton w którym wysylaja i jakie ma rozmiary? Szukam czegos bardzo zbliżonego, a ceny na rynku teraz sa kosmiczne. Priv masz zablokowane, to piszę tutaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@crazyvegi: czyli pakują w karton rzeczy kupione w pepco/markecie/drogerii/dyskoncie, wykładają papierkami i wysyłają za nas? mam mieszane uczucia XD no ale powodzonka
  • Odpowiedz