Wpis z mikrobloga

Znalazłem na olx roczne ps4 pro z 5 grami (uncharted 4, spiderman, the last of us remastered, gran turismo, fifa 20) za 1350zł. Warto kupić czy polować na ps5? Dodam tylko, że nigdy nie miałem ani ps3 ani ps4, więc sporo tytułów do ogrania.
#ps5 #ps4
  • 13
  • Odpowiedz
A po kij, za dwa lata już gier na ps4 nie będzie. Dokładasz tysiaka i masz granie na 6lat conajmniej i sadze se nawet pod koniec będą się starali utrzymać w większość gier 60fps przy 4k
  • Odpowiedz
@Jaszczomp337: Gier nie będzie ale do tej pory jest tyle dobrych tytułów do ogrania na ps4 ze jeszcze ps4 może dać dużo frajdy. Sam mam ps4 kupione miesiąc po premierze, gier mam od uja, połowy nie ukończyłem, niektóre raz w napędzie i nadal gniote te ps4. Fakt, faktem chciałem kupić ps5 niedawno ale gdy zobaczyłem ceny jakie janusze biznesu sobie życzą za ps5 to sory ale wole jeszcze spakować swoje stare
  • Odpowiedz
@ZielonyKciuk: 99% dziala bez problemu. Wiadomo, jest chyba nadal problem z AC: Syndicate, ale coz. Reszta dziala albo tak samo albo duzo lepiej. Jesli komus nie zalezy do spoko, ale przyszlosciowo, lepiej kupowac juz PS5
  • Odpowiedz
@ZielonyKciuk: Skoro tak uważasz... ja sądzę że płacić ponad 1300zł za konsole która działa niestety już kijowo i mieć możliwość grania w nowe gry jeszcze z rok lub dwa to głupota. Dla mnie wyjście jest tylko jedno: dopłacasz tysiąc i masz grania a grania w dobrej jakości i fpsach. Pomyśl płacisz prawie 60% wartości nowej konsoli za coś co się już kończy i ma ponad 4 lata.
  • Odpowiedz