Wpis z mikrobloga

Jak sie mają wersje gier na #ps5 ? Jak mam np pudełkowe RDR2 z #ps4 to po aktualizacji będzie to już wersja ultimate czy jak to działa? I jak to będzie w przypadku innych gier z PS4, żeby w nie grać na PS5? Muszę szukać najnowszych ich edycji (ultimate, remastered), czy wystarczą podstawowe i aktualizacje same je "ulepszają" ?
  • 4
  • Odpowiedz
Jak mam np pudełkowe RDR2 z #ps4 to po aktualizacji będzie to już wersja ultimate


@ZionX: ale niby z jakiej racji XD
Wersja Ultimate daje bonus w grze jak misje, hajs do Online itd., sam RDR nie ma aktualizacji na nową generację.

Muszę szukać najnowszych ich edycji (ultimate, remastered), czy wystarczą podstawowe i aktualizacje same je "ulepszają" ?


@ZionX: jeżeli jest aktualizacja to ulepszy, niektóre działają lepiej same z siebie
  • Odpowiedz
@janushek: no tak, z tym rdr2 to zły był przykład.. chodzi mi o kwestie graficzne, że np gra była FHD a potem wypuścili jakąś wersję remastered i jest 4K, i właśnie pytam czy muszę szukać pudełkowych wersji gier w tym wersjach "lepszych" czy mogą być te podstawowe, a aktualizacje je "ulepszą"
  • Odpowiedz
@ZionX: to tak jak mówię, jak jest update to będzie dla każdej edycji ale gdybyś kupił np. Control typowo na PS5 to aktualizacji nie będzie bo gra już jest przystosowana żeby działać na PS5.
Niektóre gry jak np. Judgment dostają upgrade ale nie przez update a właśnie trzeba kupić ponownie grę, naprawdę to zależy od tytułu ale raczej większość dostaje aktualizacje zamiast nowych wydań
  • Odpowiedz