Wpis z mikrobloga

Budujcie się tylko na nowych osiedlach - taka moja rada.. Jeśli okoliczne domy mają ok. 10 lat, to się zastanówcie. Sam wybudowałem się wśród 12-14 letnich domków, mija teraz 13 rok mieszkania i powoli całe osiedle zamienia się w mały Kakuaz/Ukrainę. Ludzie odchowali dzieci, pobudowali nowe domki gdzieś poza miastem, lub powoli odchodzą z tego świata, a stare domostwa idą pod wynajem dla przyjezdnych sebixów ze wchodu.

#nieruchomosci #budowadomu
  • 25
domy idą na wynajem ?

I stac ludzi ze wschodu na nie, gdzie taki równoległy swiat jest ?


@Issac: Tak, kiedyś budowano większe domy niż obecnie to raz (w założeniach tzw wielopokoleniowe). Dwa wpada "inwestor" co kupił taki 25 letni dom i pierwsze co robi to dzieli pomieszczenia karton-gipsem w opór, jeśli jest piwnica i ma okna, to też wrzuca tam meble i w takim domu upycha spokojnie kilkanaście osób. Jeśli
@magicznyfred tylko ta logiką to nigdzie się nie pobudujesz. Działkę sąsiadującą z tą którą rozważałem kupił deweloper i buduje na 10ha osiedle mikro apartamentów. Wszystko zgodnie z prawem bo bloki nie wyższe niż 12m i inne cechy planu są zachowane. To dopiero będzie mały Krym...
@naltus: Droga ziemia też nie jest gwarantem spokoju, póki są chętni na taki wynajem i można na nim zarobić więcej niż wynajmując dom rodzinie i relatywnie dużo w stosunku do wartości domu.
Ale spokojnie, skończy się hossa w budowlance i tak jak szybko się najemcy znaleźli, tak szybko znikną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kleopatrixx: takie coś nie jest normalne i to ze jest często spotykane to nie znaczy ze będę to tolerował i udawal ze komasowanie ludzi na małej przestrzeni jest ok... nikt normalny by się nie da tak upodlić, niezależnie od okolicznosci prywatnych czy w kraju.