Wpis z mikrobloga

Organizuję konkursy w DSJ2 na telefony. Możliwe, że ktoś na tagach byłby zainteresowany taką grą, więc ogłoszę obecnie aktywny konkurs tutaj i kto wie, może jeśli się przyjmie i się trochę osób zgłosi to będę ogłaszał je na wykopie regularnie.

Aby wziąć udział w turnieju należy oddać skok na skoczni Irlandia K125 z kodem PPW w nazwie skoczka i wysłać link do skoku wraz ze swoim nickiem lub imieniem i nazwiskiem (jak kto woli) na adres email dsjkonkurs2@gmail.com

Skok musi być ustany

Termin oddania skoku upływa w tą sobotę o północy.

Planuję oddać wyniki maksymalnie w niedzielę

#dsj #dsj2 #skoki (dla zasięgu, nie zabijcie)
KaMaTwo - Organizuję konkursy w DSJ2 na telefony. Możliwe, że ktoś na tagach byłby za...

źródło: comment_16123105669eFAwZ4CnfOLGIqp4SxUpc.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KaMaTwo: Dobrze rozumiem, że nazwa skoczka to nie musi być PPW. Musi tylko zawierać kod w nazwie, tak?

I czy liczą się metry czy punkty? Bo nie wiem czy telemarkiem czy na dwie mogę ładować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KaMaTwo: daaawno temu był nawet mirkowy konkurs DSJ2 pod #gramywmalysza (widzę, że już zaspamowali tag). Plus za skakanie tylko na odległości, a jak z gibbonem? W sumie ciekawe czy w ogóle coś daje na tej wersji na andka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KaMaTwo: Mam jeszcze dość istotne pytanie, ale wolałbym je zadać w prywatnej wiadomości, bo może niektórym trochę popsuć zabawę. Odblokujesz PW?
  • Odpowiedz
@Haramb3: 2 z wykopu i 1 z facebooka. Spodziewam się, że skok dośle jeszcze ok 10 osób. Jak na razie nie ma tutaj wystarczająco dużego zasięgu. Postaram się stworzyć tag i listę wołania, żeby stworzyć małą społeczność przed serią zawodów Raw Air
  • Odpowiedz
@BlackFett: Jeśli chodzi o najlepsze skoki jakie kiedykolwiek się oddało to jest też prowadzona lista rekordów dla osób które wolą taki typ rywalizacji, a można (a nawet trzeba w tym wypadku) zapisywać ręcznie.
  • Odpowiedz