Wpis z mikrobloga

a) Sprawdź jakie zapotrzebowanie kaloryczne jest odpowiednie dla Twojego organizmu. Przygotuj tygodniowy plan żywieniowy, który je spełni, a nawet dzięki ujemnemu bilansowi pozwoli wejść pozytywnie w Nowy Rok i zrzucić parę kilogramów przed wiosną.
b) Zrób szalik na drutach lub szydełku.
c) Posprzątaj w swojej szafie - sprawdź czy nie masz jakichś ubrań, których nie nosisz, które mógłbyś oddać do PCK, żeby uboższe osoby mogły z nich skorzystać.

Moja szafa wymagała porządków. Dużo ubrań trzymałem z jakiegoś sentymentu, część kupiłem a nie ubrałem ani razu ale i tak trzymałem wszystko na okazję, która nigdy nie nadeszła. Problem jaki napotkałem to fakt, że PCK w pandemii nie przyjmuje ubrań, jedynie jak mogą pomóc to podać informacje, że w sobotę spotykają się osoby potrzebujące. Na to czasu niestety nie miałem, bo porządku robiłem dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po krótkim researchu okazało się, że funkcjonują sklepy charytatywne. Strzał w dziesiątkę! Postanowiłem, że rzeczy podrzucę do sklepu 'z głębokiej szuflady' fundacji FLY. Zabrałem się do roboty i ku mojemu zdziwieniu wyszło z szafy całkiem sporo odzieży, para butów, zegarek i trochę innych pierdół. Jestem zadowolony!
#mirkowyzwanie
Pobierz KTS - a) Sprawdź jakie zapotrzebowanie kaloryczne jest odpowiednie dla Twojego organi...
źródło: comment_1612305876u8tLci3fssfkZLccAugvPh.jpg
  • 2