Wpis z mikrobloga

Hejka.
Czas i na mnie bo go coraz niej i będzie niezaliczone.
Dostałem dwa zestawy, pierwszy wymieniłem na drugi i kurcze tez lipa :P
Ale panie cóż zrobic - trzeba było coś wywalczyć.

Oto trzy złe rzeczy:

a) Przy pomocy platformy z instruktażami spróbuj samemu lub z kimś opanować podstawy tańca np. discofox, swing, salsa, jumpstyle lub jakieś dodatkowe nowe figury - jeśli już tańczysz. Poćwicz, może przygotuj krótką choreografie i pokaż co potrafisz - skoro zabrano nam karnawał, nie dajmy odebrać sobie przyjemności z tańca w domu.
b) Własnoręczne wykonaj laurkę dla babci lub dziadka
c) Pomóż sąsiadom oczyścić ze śniegu i mrozu samochody, udokumentuj

Pierwsza sam wymyśliłem i dostałem rykoszetem. Ale że tańczę na co dzień i bardziej chciałem was zmotywować do tego aby zacząć coś z tym robić więc tego zadania postanowiłem się nie podejmować.

Trzecie - drugi rok z rzędu śniegu na samochodach brak. No nie ma jak odśnieżyć. Chciałem. Nawet wstałem o 5:00 jednego dnia, że pójde uratuje sąsiadów - nie udało sie, nie padało.

Padło na babcie... ogólnie też troszkę kiszka, bo obydwie babcie już po drugiej stronie.
Jednak zaryzykowałem. Kartka gotowa, efekt końcowy chyba ok. Chwilkę musiałem z tym siedzieć z racji wysychania, do tego wycinanki, pisanki, związywanki... a i żyć trzeba i praca się sama nie zrobi.

Ale do rzeczy.
Kartka zrobiona, kolorowa, serduszkowa dla Kochanej Babci :)

Zrobiłem od razu dwie - jedna pójdzie do torby ze wspomnieniami dla babć, a druga - prawie podobna ale inna pójdzie już za dwa tygodnie do tych wyjątkowych rąk :)

Tutaj macie krótki filmik z procesu tworzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=TB9m0n6Zux4

Wybaczcie że w pionie, ale tak telefon to robi :/

I jeszcze fotka w zestawie z efektem końcowym, co by od razu było widać.

Drogie babcie - zawsze o was będę pamiętał :)

Dziękuję przy okazji za świetną zabawę po raz kolejny. Wszystkim którzy zrealizowali swoje zadania serdecznie gratuluję i powiem wam, że Ci co robili 3 potrawy których wczesniej nie przygotowywali - to też przeze mnie. Zrobiliście kawał dobrej roboty - bo co to jedne ciasteczka. Trzydaniowy przedsięwzięcie to jest to!!

Pozdrowienia,
Yaso.

#mirkowyzwanie
źródło: comment_1612294785zNQHLyF6SCkrjKRotDZ8JZ.jpg