Wpis z mikrobloga

#antena #cyfrowypolsat #telewizja Mieszkam w Niemczech i nie mogę sobie zainstalować anteny przy oknie, bo spółdzielnia nie wyraża zgody. Czy gdybym kupiła antenę wewnętrzna/pokojowa to, czy dobrze by mi odbierało tv z dekodera cyfrowego Polsatu? Czy takie coś by się sprawdziło?
  • 7
@olya: W niemczech to tam lubili grube ściany to ciężko powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie masz balkonu czy coś? Zewnętrzne są dużo skuteczniejsze niż wewnętrzne, ale sprawdź odległość do nadajnika może da radę
@olya: szwagierka w DE tez nie mogla na scianie zamontowac. Kupila stojak od parasola ogrodowego z betonowa podstawa, zamontowala antene i postawila na balkonie. Administrator budynku nie ma sie do czego dowalic teraz
@beer_man: No mam, ale jest z takiej strony, ze mój znajomy powiedział, ze to nie pyknie. Stwierdził, ze gdybym jeszcze miała balkon z drugiej strony to by się udało. No to sobie pomyślałam, ze tam mam sypialnie i mogłabym sobie tam zainstalować wewnętrzna co by mieć zajęcie wieczorami i oglądać jakieś #!$%@?. Widziałam, ze niektorzy maja takie male Anteny, ale mój stary się boi, ze się spółdzielnia przyczepi, wiec odpada