Wpis z mikrobloga

@widmo82 obsługiwana przez cainiao, ma być rejestrowane. Zakładany czas doręczenia do 30 dni. Pierwsze testowe przesyłki już w drodze, zobaczymy jak będzie w praktyce
  • Odpowiedz
@AliPaczka: Pytanie do was. Jakie numery wam do testowych przesyłek przydzieliło? Na quora podali, że powinny wyglądać tak: "ZA000000000HK or ZA000000000LV", a ja sam dostałem legendarne PL000 które idzie lub nie idzie. Częściej nie idzie do odbiorcy.
  • Odpowiedz
@AliPaczka: Miejmy nadzieję, że to przepakują jakoś później, bo rekordy na PL000 to nawet 6 miesięcy. Miałem sytuację taką, że paczka dotarła 01.06, naklejka nadania na niej po polsku jest z 03.06, a dotarła do mnie 04.08.
  • Odpowiedz
PL000

paczka

@Francuz_slimak: zdecyduj się, paczka czy PL0000

naklejka nadania na niej po polsku jest z 03.06


wtedy została stworzona etykieta, to nie znaczy że wtedy przesyłka już tu była lub wtedy została oklejona
  • Odpowiedz
@Francuz_slimak: teoretycznie doszło tylko że mieszkam w Krakowie a paczka jest w miejscowości Piekoszów koło Częstochowy w tamtejszym Urzędzie Pocztowym była nawet nieudana próba doręczenia ,przesyłka zamówiona 11.01.21,wysłano smy ale nie dotarły na komórkę z niewiadomych przyczyn nr jest aktywny.
Mówię o tej nowej metodzie sever shiping.
Co do metody starej zamówienia z 11.12.2020 są w Polsce od sylwestra ale nie dotarły 2 z 3 ,bo trzecia leży sobie w Liege
  • Odpowiedz
@alienLife: to brzmi jakby Chińczyk podał numer paczki z innego zamówienia. Jeśli nie poda numeru paczki to po jakimś czasie jest ono automatycznie anulowane, wiec kombinują (niezależnie od metody wysyłki). Zawszę wtedy otwieram dispute wpisując "shipping abnormal" i Aliexpress to uznaje. Oczywiście majfrend stara się przepraszać, obiecywać i prosić o zamknięcie dyskusji, ale ¯\(ツ)_/¯. Mógł nie oszukiwać ¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ja zamówiłem dwie paczki Aliexpress saver shipping i jedna ma numer PL0000, a druga 0045 czy ktoś mi powie o co tu chodzi?
  • Odpowiedz