Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning: nie no, jak włączam to też napęd przez chwile działa i jest głośno.
Mi i tak trafiła się głośna sztuka jeśli chodzi o napęd. Wytwarza on takie drgania że w całym domu słychać konsolę kiedy instaluję grę z płyty (°°
Serio w pierwszej chwili myślałem że konsolka się rozpadnie xD
Znajomy nie ma takiego problemu. Napęd u niego jest głośny ale nie wpada w żadne drgania.

Jak już zainstaluje się gra to konsola jest cichutka. Wydaje
  • Odpowiedz
@MarchwiowySok: Mi piszczały cewki w kompie i to jest tak specyficzny hałas, że można oszaleć prawie, że xD Widać, że ktoś kto stworzył mema to przygłup bo tu nie chodzi o zwykły hałas wytworzony przez szybką pracę wentylatorów jak w ps4
  • Odpowiedz
@x134xvb: u mnie podobnie "piszczą" jak tu https://youtu.be/WIHAqCQL-g8?t=86 rozumiem że to to, ale po oddaleniu się kawałek tego nie prawie słychać. Już nie wspomnę o dźwięku który wydobywa się z TV i to całkowicie zagłusza albo słuchawkach. Gdzie PS4 Pro było słychać w każdej konfiguracji ¯\_(ツ)_/¯

Ja rozumiem, że to może przeszkadzać jak ktoś siedzi przy biurku i ma konsole przed sobą, faktycznie może być to wtedy uciążliwe, ale też
  • Odpowiedz
@MarchwiowySok: Każdy trochę na to inaczej reaguje. Ten pisk od cewek mnie doprowadzał do szału, ale ja słyszę nawet jak ładowarki piszczą a w #!$%@? dużo potrafi piszczeć.

Generalnie jak cewki piszczą to ja bym odrazu oddawał na gwarancje a nie udawał że problemu nie ma albo kombinował. Dla mnie to dysfunkcyjny produkt.
  • Odpowiedz
@x134xvb: wiem coś o tym, miałem niedokręconą szklaną obudowę komputera i jak mocniej oparłem się o biurko to PC zaczynał wydawać dziwne dźwięki. Mało nerwicy nie dostałem. Próbowałem wszystkiego. Wyrównać jakoś biurko, papier wkładałem pod PC aby nie miał żadnych luzów, złożyć go jeszcze raz, a wystarczyło dokręcić mocniej śruby z przodu i przestało brzęczeć XD

Ale to trochę inny przypadek, tutaj bałem się biurka dotknąć bo wiedziałem że to
  • Odpowiedz
Generalnie jak cewki piszczą to ja bym odrazu oddawał na gwarancje a nie udawał że problemu nie ma albo kombinował. Dla mnie to dysfunkcyjny produkt.


@x134xvb: w sumie to jest chyba najsmutniejsze. Rozumiem że u jednych może to piszczeć mocniej u drugich słabiej, to samo z przeszkadzaniem, ale jeśli sony mogło to rozwiązać małym kosztem i tego nie zrobiło to to jest hańba i plaskacz im się należy.
(
  • Odpowiedz