Wpis z mikrobloga

Miruny, czy 380 zł za akumulator do Peugeota 206+ (Varta D15, 12V, 63Ah, 610A) i jego przełożenie to dobra cena? U mechanika taniej nie znalazłem, ale na Allegro widzę takie po 280-300 zł. Z drugiej strony, te z internetu są bez wysyłki bo chyba nie da się tak po prostu wysłać akumulatora kurierem, nie? Może trochę głupie pytanie ale to pierwsza taka moja akcja w życiu. Z góry dzięki za rady!
DosKapp4 - Miruny, czy 380 zł za akumulator do Peugeota 206+ (Varta D15, 12V, 63Ah, 6...

źródło: comment_1612271210sIXJpGhlYDqqT67dHEizA3.jpg

Pobierz
  • 11
@DosKapp4: mordo weź się nie wygłupiaj, kup sobie akumulator samodzielnie w lokalnym sklepie(musisz wtedy zostawić swój stary, nie bedziesz płacił kaucji) i wymienisz to sam. Przy zakupie nowego sprawdz z ktorego jest kwartału produkcji
@dejwis: Na miejscu w sklepie mi 400 powiedzieli XD a ja nie mam przy sobie narzędzi i nigdy tego nie robiłem, wiec chyba biorę od tego gościa za 380 z przełożeniem
Nie wysyłka jest tu problemem, tylko fakt, że musisz zostawić stary akumulator (ekologia). Niektóre sklepy wysyłają i kurierowi przekazujesz stary.

Przełożenie to 5 minut roboty dla naprawdę kogoś nieogarniętego, można małym nakładem środków i czasu to samemu ogarnąć.

W niektórych sklepach motoryzacyjnych by Ci to mogli ogarnąć na parkingu jak przyjedziesz kupić nowy ;)

Ale jak już chcesz naprawdę przyoszczędzić to kup samemu taniej w sklepie i pojedź do mechanika spytać czy
@DosKapp4: moj mechanik mi przelozyl za darmoszke, robil mi hamulce i stwierdzil, ze padl mi aku, pojechalem do lokalnego sklepu, kupilem nowy za 220 chyba z 2 letnia gwarancja, zawiozlem na warsztat i od reki ogarnal