Wpis z mikrobloga

Zachęcony ceną zainwestowałem w glo hyper. Póki co jestem bardzo pozytywnie zaskoczony - neo są mocniejsze od heetsów, nie mają tego nieprzyjemnego zapachu spalonego popcornu, no i smakowo wypadają lepiej. Jakby się ktoś zastanawiał to polecam.
#glo #iqos
  • 20
  • Odpowiedz
@s1x1337: też się zastanawiam nad przejściem z Iqosa na glo. Kiedyś testowałem glo, ale wtedy to była tragedia, teraz podobno znacznie lepiej. Jakie smaki podgrzewasz? W iqosie podgrzewałem głównie ciemnoniebieskie i zastanawiam się czy wśród neo znajdę jakiś godny zamiennik (ice pewnie albo green). Zachęca mnie też ta możliwość subskrybcji wkładów neo, wychodzi wtedy jakieś 7,50 za paczkę
  • Odpowiedz
@mrrrcn: mam iqosa i kupiłem też glo hyper i powiem,ci,że za 30pln plus te dwie paczki warto spróbować,smak jest troche inny ,wkłady są inaczej wykonane bo są z normalnego tytoniu,a nie jak w iqosie z jakichś ścinek czy #!$%@? wie co,kupiłem ice click to są mocą jak green heetsy a po kliku jak niebieskie ,także imo warto spróbować
  • Odpowiedz
@mrrrcn: a i nie brudzi się tak jak iqos,bo tutaj nie masz żadnej grzalki na która wkładasz wkład tylko jest ogrzewany równomiernie i nie trzeba go co chwile czyścić
  • Odpowiedz
@Czaki798: No właśnie, to jest największa przewaga nad IQOSem. Też kupiłem glo hyper na promce i jestem pozytywnie zaskoczony, bo poprzednika nie dało się używać. Zawsze mnie w gardle drapało po tym starym, no i smak nie ten. W Hyper jest spory improvement, no i cena rozsądniejsza niż za IQOSa
  • Odpowiedz
@ElonMozg: @Czaki798: kupiłem dzisiaj tego glo hyper. Z przewag nad iqosem to: łatwiejsze czyszczenie, cena, tańsze wkłady, mniejsze ryzyko uszkodzenia sprzętu, mocniejsze, mam też wrażenie, że każdy buch jest tak samo fajny, w iqosie była to loteria. Z minusów to moim zdaniem tylko smak, taki dziwny posmak jest jakby papier/karton
  • Odpowiedz
@mrrrcn: Ja kolejny smak testuje i wlasnie nadal przy glo zostaje bo brak smrodu, czyszczenie łatwiejsze, nie ma tej grzałki do nabijania, i smaki zróżnicowane a nie tylko mentol XD i tez 9,99 za paczkę dobra cena
  • Odpowiedz
@mrrrcn: ta dokładnie to samo mam jakiś karton czy papier, i trzeba się przyzwyczaić po 2 dniach wypaliłem ponad paczkę i powiem ci ,że jest coraz lepiej więc mam nadzieje,że mi przejdzie po jakimś czasie ten smak xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Czaki798 też chyba zależy które wkłady, te jagodowe mniej mają tego posmaku specyficznego. Anyway i tak mniej mnie drażni niż iqosowa kukurydza
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@mrrrcn jagodowe wkłady do glo są mocniejsze niż ciemnobrązowe heetsy, taki paradoks. Co do tego dziwnego smaku to chyba tez zależy od wkładów, w pomarańczowych jest go więcej, w czerwonych i jagodowych mniej.
Ciekawi mnie jeszcze jak mocne są te brązowe neo, podejrzewam nutę mińskich bazarowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kupilem glo 2 tyg temu syfiasty smak pozdrawiam, zostaje przy zwykłych fajkach i e pecie (ale kto pytał) pozdro
  • Odpowiedz