Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 284
Powiem tak wszystkim wielkim inwestorom z wykopu, którzy dotykają się energicznie przy spadkach gme.
Wlazłem w GME za 3k przy 300$ chwilę po tweecie Elona Muska będąc w pełni świadom, że kupuje los na loterię i że tego hajsu już nie odzyskam, jak squeeza nie będzie. Ot, wydałem hajs na rozrywkę, normalnie o tej porze roku bym pewnie przewalił tyle na weekendowy lot gdzieś na Maltę.
A jak się uda, to zainwestuję zyski dalej już normalnie, a za część kupię sobie coś ładnego na pamiątkę.
Ale cokolwiek się nie wydarzy, ja za rok będę opowiadał przy piwie, że kiedyś wziąłem w tej akcji udział, a zawistne robaki zostaną zawistnymi robakami plującymi jadem na wykopie na każdego, kto ma więcej jaj od nich, by zaryzykować więcej niż 50 zł.
I zapewne bawię się też lepiej ( ͡ ͜ʖ ͡).

#gielda #gme
  • 51
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
@Narmol: no żadna poważna inwestycja, ale wykopki mają bekę tutaj z każdego aspektu tej sytuacji. Ze wlazł, że dużo, że mało, że trzyma, że sprzedaje, że nie. Zawistny robak zawsze znajdzie jakiś powód xD
  • Odpowiedz
@masaj: ale zlot polaczków się zrobił XD nie zesrajcie się czasami biedaki, wisicie na hakach i wzajemnie sie klepiecie po tyłeczkach a za tydzień będziecie dalej klepać biedę, tak sie #!$%@? biedaków XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@bywaj: ostatnim razem poleciałem na parę dni rajanerem za 150 zł w dwie strony do taniego hostelu. Ale jak dla Janusza wakacje to tylko alinclusive z biura podróży do hotelu z basenem, to tak, podkreśliłem zasobność portfela xD
  • Odpowiedz