Wpis z mikrobloga

@magawek: Ogladaj telewizje, niedługo zobaczysz ofertę. Usunalem bo to był śmietnik a nie rozmowa. Dwa lokalne rydwany montujące z wujkiem PV hejtujace wieksza firmę - tak wyglądał przebieg ,dyskusji' tyle w temacie rozmów z wami. :)
@testerwykop: Leje na to, serio. Jak juz wspomniałem. Pracuje w branży PV a nie esoleo. Znam każde oferty poważnych firm (nie mówie o lokalnych dwuosobowych oddziałach wyszkolonych na youtubie jak wy)
@Eray: Nie wiedziałem, ze montowanie z wujkiem PV to posiadanie kilku ekip elektryków, którzy zostali przeszkoleni w wykonywaniu fotowoltaiki. Myślę, że reszta lokalnych instalatorów co montują Twoim zdaniem po harnasiu z wujkiem i szwagrem też mają te kilka ekip (widocznie dużo wujków i szawgrów). :) Powodzenia życzę!
@Eray: No i nie uważam aby dyskusja była śmietnikiem. To tak jakbyś o cenzurę wołał. Bo dyskusja to śmietnik. W dyskusji też często chdozi o to, że są 2 strony nieco poróżnione. A moim zdaniem taka dyskusja była bardzo dobra, dużo mirków tutaj nie zna się na PV, bo nie musi. Ale Ci mircy niedlugo będą chcieli PV montować to lepiej, żeby trochę tipów z takiej dyskusji uzyskali.
@Eray: To smutne, że jak człowiek latami się uczy, szkoli, nabiera doświadczenia żeby dobrze wykonywać swoją pracę to zostaje nazwany "wujkiem" i "rydwanem"... Dlaczego? BO Kasa musi się zgadzać! Dobro klienta? Wysoka jakość? A po co to komu? prawda @Eray? Ile się cenisz? 200 zł za kWp masz czy mniej w tym esoleo dają?
@magawek: Jaki tipow? Cokolwiek by tam ktos nie napisał stawiając duża firmę w dobrym świetle, wy obracaliscie praktycznie w śmiech :D żadna dyskusja. Nic nie warte wypociny. Sprzeczka o to, ze ,małe firmy tez sa spoko. Lepsze niz te duze' - koniec.
@magawek @testerwykop Panowie, chciałbym Was wezwac ponieważ zapoznałem sie z regulaminem szczegółowo oferty 1:1 esoleo i chciałbym Was przeprosić, ponieważ to jeden wielki chamski chwyt marketingowy. Zwracam honor. A samo esoleo przez ten myk (mimo, ze w dalszym ciągu jestem zwolennikiem większych firm) zostaje u mnie skreślone i nigdy nie zostanie osobiscie polecone. Jeszcze raz - zwracam honor.
@Eray: trochę odkopuje ale możesz powiedzieć coś więcej dlaczego uważasz że to jest wielki chwyt marketing? Jestem ciekawy opini kogoś kto trochę siedzi w temacie
@kamil-sta: Okazało sie, ze bilansowanie 1:1 jest - owszem. Ale na 24msc. (Podobno po upływie czasu można bezproblemowo przedłużyć ale... to w koncu dwa lata i ja bym taki ufny jednak nie był)