Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8097
To się dziś wkur#####.

U mojej córki w klasie jest matka, która wychowuje sama córkę (rozstała się z mężem nie wnikam co się tam zadziało). Wszyscy w klasie pomagają jej finansowo: jakieś słodycze, zabawki, ciuchy dla córki. No i git.
Zaproponowałem wychowawczyni i jednej matce która w klasie jest skarbnikiem, że mamy również inny problem w klasie. Ojciec, który od niedawna wychowuje samotnie 3 córki (żona niedawno mu zmarła) i widać, że chłop robi co może żeby zapewnić byt tej rodzinie. Mówię więc zrzucamy się też na te dzieciaczki damy troszkę więcej kasy i załatwimy te dwie sprawy.

Co usłyszałem od wychowawczyni i tej skarbniczki (co to w ogóle za stanowisko xD). Problem jest im znany ale:

"To jest mężczyzna więc sobie poradzi, musi. A teraz trzeba pomóc tej biednej kobiecie."

Bez komentarza

#polska #szkola #ciekawostki
  • 222
  • Odpowiedz
@Caracas: w ogóle po #!$%@? te pomaganie? Biede w chacie mają? Od tego są mopsy! A jak rodzice nieporadni, to są od tego rodziny zastępcze. Przecież wy robicie z takich dzieci dosłownie ofiary losu. #!$%@? nikt przez całą edukację nie wpadł,żeby mnie wspierać, bo ojciec się na mnie eypial jak miałam 6 lat
  • Odpowiedz
  • 1
@Caracas Polska. Polska kulturowo jest kobietocentryczna. Bardzo sfeminizowane kulturowo społeczeństwo.
A tak w praktyce wygląda ta równość płci ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
@Caracas: Historia trochę jakby skrojona specjalnie pod plusy na wykopie, ale nie mnie oceniać czy prawdziwa. ¯_(ツ)_/¯


@lewoprawo Też tak pomyślałem. Z drugiej strony mnie już chyba nic nie zdziwi.

Trochę jak paski tvp. Za cholere nie wiesz, który fejkowy a który prawdziwy.
  • Odpowiedz