Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1369
Wychodzę ze swojego mieszkania w kamienicy po małpkę do Żabki a tam na korytarzu jakąś torba a w środku pełno jedzenia. Większość wege to #!$%@?łem ale reszta same pyszności. Za darmo ktoś jedzenie w kamienicy zostawił. No jaja.
Dobrych ludzi spotykają dobre rzeczy. #blessed
Teraz mam wódkę i popitkę.
#wroclaw #wygryw

k.....r - Wychodzę ze swojego mieszkania w kamienicy po małpkę do Żabki a tam na kory...

źródło: comment_1612252294NP2jFPOhHPPdjNWjLoDWJT.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@kidzior: cieszę się że smakowało, to akcja rządowa w czasie covidu. Widocznie Twoja kamienica została wylosowana i teraz przez kilka tygodni na parter będzie dostarczane jedzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 18
@Poinformowany1337 mogłeś szybciej wrócić z pracy a nie teraz obrażać dostawcę ( ͡º ͜ʖ͡º) a tak na marginesie załóż sobie kamerę w judaszu będziesz potem widział kto się żywi na Twój koszt xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kidzior: jak mialem gorszy miesiac to kolo 9-10 szedlem sie przejsc po osiedlu nowym gdzie przez jakis czas byly problemy z zamkami w drzwiach i zawsze sobie cos znalazlem
  • Odpowiedz
@kidzior: Kiedyś ktoś zamówił dwie xxl pizze na mój adres. Myślałem, że któryś ze współlokatorów może, więc odebrałem i położyłem w kuchni. Dwóch wróciło na chatę, a pizze dalej leżą. Do dziś nie wiadomo ocb. Pewnie ktoś się jebnął z adresem ;d
  • Odpowiedz