Wpis z mikrobloga

Jak mnie ten cały śmietnik aborcyjny wkurza... Człowiek by o czymś przyjemniejszym poczytał to nie.
Z jednej strony odklejeni od świata idioci, którzy by chcieli by ofiary gwałtów rodziły dzieci, z drugiej Julki, które by chciały aborcji jako antykoncepcji.
Media mamy jakie mamy, więc słychać tylko te dwie skrajne, a zarazem najmniejsze grupy.
Ja to bym poleciał grubo z tematem:
Gwałt, uszkodzenie płodu, kazirodztwo a nawet sytuacja finansowa do 12 tygodnia. Tak wiem, model niemiecki.
Pierwsze trzy przypadki są tak oczywiste, że nie powinny podlegać dyskusji czy to wśród prawaków czy lewaków.
Ostatni może wydawać się dla wielu nienormalny, ale jest przynajmniej do przedyskutowania.
Dodałbym jeszcze możliwość wazektomii, bo skoro ktoś nie chce mieć dzieci to powinien mieć do tego pełne prawo.
Gdyby tak podejść do tematu, to Julki mogłyby się wysterylizować i trzaskać na potęgę. Ja bym w tym problemu nie widział.
Gdyby później się rozmyśliły... cóż, peszek.
Żeby nie tylko kobiety miały przywileje, to dla mężczyzn dodałbym aborcję prawną.
Po tym wszystkim moje prawicowe serduszko zaznałoby spokoju.
#bekazpodludzi #bekazprawakow #bekazlewactwa #protest #heheszki #aborcja
  • 33
@Pshemeck: to jest totalna bzdura, znieśmy jeszcze odpowiedzialność za śmiertelne pobicie (bo przecież młodzież musi się wyszumieć) i zwolnić z odpowiedzialności za niszczenie mienia podczas zadym ... dorosłość to nie tylko możliwość zakupu legalnie fajek w Żabce ..
@aange: Można podejść do tego tak, że kobieta, która ma ciężką sytuację finansową i wpadnie podejdzie następnym razem do tematu poważnej. Słaby argument, ale lepszego na tę chwilę nie mam.
@Pshemeck: ale co to jest za #!$%@? z wpadką, prawo ma być równe dla wszystkich a nie inne dla bardziej majętnych, a inne dla tych biedniejszych. Bo niechciany dzieciak pomiatany w bardziej zamożnej rodzinie to już zajebiście, ale w biednej no szkoda, żeby się to dziecko męczyło. Przecież wiadomo, że przy takim prawie każdy z hajsem będzie jechał za granicę, tak jakby nie można było tego zrobić na miejscu.
@Pshemeck a ja się zastanawiam nad czymś takim jak prawo do "podwiązania jajowodów". To jest kontrowersyjny w moim odczuciu temat. Jest to jedna ze skutecznych metod a przede wszystkim długotrwała na odebranie kobiecie możliwości zajścia w ciążę. Jeżeli, jak napisałeś, para ma już potomstwo i kiepską sytuację finansową, dlaczego nie może sobie pozwolić na taki zabieg? Dodam, że w Polsce jest on zakazy pod groźbą kary więziennej i co ciekawsze! to nie
@Pshemeck: masz jakieś złe dane w Niemczech aborcja jest na życzenie do 12 tygodnia, lecz musi się odbyć rozmowa z pracownikiem socjalnym lub psychologiem po której trzeba odczekać 3 dni na zabieg co ma zapobiegać pochopnej decyzji, nie ma tam warunków finansowych wymienionych.
@aange: Dla mnie również to dziwne. Nie chce to czemu nie może? Jest ktoś dorosły, nie chce mieć dzieci i godzi się na wszystko co z tym związane to powinna być droga wolna.
@Pshemeck: Nawet prawidłowo i bezpiecznie przeprowadzona aborcja jest zabiegiem średnio przyjemnym, a do tego wymaga przyjeżdżania na zabieg, brania wolnego w pracy etc., nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie się narażał na konieczność dokonania aborcji kiedy można się po prostu zabezpieczyć, aborcja to jest opcja ostateczna którą się stosuje dla uniknięcia dużo gorszej alternatywy w postaci niechcianej ciąży i konieczności rodzenia
@Zbruzman: Ja o tym doskonale wiem, ale czytając setki wpisów młodych dziewczyn znajduję i takie, które myślą, ze to jest spoko i że jak w 6 miesiącu 3 razy się zdecydują to nadal będą mogły tańczyć i skakać ze spadochronem.
@Greensy: Czyli prawicowcy robią z siebie pośmiewisko a lewicowcy nie? Myślałem robienie z siebie debila to domena lewaków i prawaków. Co do liści to bardzo słaba odpowiedź, bo wychodzi z tego że nie zrozumiałeś co było napisane.
@Pshemeck: szczerze to w ogóle nie zrozumiałem co napisałeś xD jedyne co mi nasuwa to że prawactwo wybije Lewactwo ale mam nadzieje ze miałeś na myśli coś innego.

Obie strony potrafią zrobić z siebie pośmiewisko, lewackie "Julki" które nie utożsamiają się z własną płcią, czy prawackie spierdoksy głoszące najswojsze rację.

Sam będąc w Polsce byłem prawakiem do szpiku kości, a Lewactwo to był synonim beki i głupoty.

No ale człowiek z
@Greensy: Widzisz, ja za młodu byłem lewakiem, a dzisiaj jestem prawicowcem, nie prawakiem. Konserwatywne wartości bardziej mi pasują.
Nie, nie chciałem wybijać lewaków, lewacy w tamtym zdaniu sami siebie wybiją a raczej wymrą bo się w przeciwieństwie do prawicowców wysterylizują.
To tyle.
@Pshemeck: osobiście zawsze uważałem że lewicowcy uciekają z kraju na zachód by żyć w normalnych warunkach, co by tłumaczyło braki w służbie zdrowie czy polityków głupich jak stodoła.

No ale każdy ma swoje zdanie bazujące na swoim doświadczeniu, i guess ¯\_(ツ)_/¯