Wpis z mikrobloga

@MarnaImitacjaTuwima:
Bo nic co napisałeś w tych „wnioskach” po prostu nie ma sensu.

Incelstwo najbardziej dla mnie przypomina depresje, ale nie wiem jak z nimi rozmawiać, kiedy oni chcą zabierać kobietom wolność. Serio - jak się z nimi próbować porozumieć, kiedy to czego oczekują jest tak obrzydliwe?
@GordonL Czyli jednak są pewnego rodzajami ofiarami (gdyz choroby takie jak depresja raczej nie są wyborem dla "wygranych"), ale w sumie przez to jacy sie stali należy ich piętnować i całkowicie izolować(najlepiej zakazać), zwlaszcza ze piszą zle o kobietach (życząc im czesto śmierci itd.)?
Czyli incelem się staje z powodów biologicznych, a nie psychologicznych? Wiec za bycie incelem odpowiadają geny?


@MarnaImitacjaTuwima: Jak ty wyciągasz te wnioski? Czy ja coś takiego napisałem? Nie.

Moim zdaniem incelstwo to kwestia psychologiczna. Ale to czego oni chcą jest podobnie obrzydliwe jak pedofilia i nie wiem jak z takimi ludźmi rozmawiać.Okażesz szacunek pedofilowi chcącemu uprawiać seks z dzieckiem? A incelowi, który chciałby zabrać prawo wyboru partnera seksualnego kobietom?

Zacnzij myśleć,
@GordonL no to dostrzegasz ze to problem psychologiczny ale z drugiej utożsamiasz ich z pedofilami - zakładając że ten styl życia jest w poniekąd świadomym wyborem, w pewnej części sprawiającym im przyjemność (przy czym mogą się tego brzydzić) - bo podobnie jak pedofilie potrafia osiągnąć stan "przyjemnosci".

Jednak chyba problemem z incelami jest taki, że nie dość że raczej sa spychani do bycia incelem, raczej nie czerpią satysfakcji i przyjemności z tego
@MarnaImitacjaTuwima: incelizm jest konsekwencją zaniedbania przez rodziców problemu autyzmu, czy wysoko funkcjonującego autyzmu, bądź po prostu tak mocnego zaburzenia umiejętności społecznych przy których nawet pomoc i terapia niewiele dają. Jest dużo facetów którzy są średnio, a wręcz słabo atrakcyjni, ale nie są incelami, bo mają wystarczające umiejętności społeczne dzięki którym jakoś potrafią kogoś znaleźć. Incele to często też narcyzi, dla nich kobieta na ich poziomie atrakcyjności nie jest wystarczająca, nie podnosi