Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Jeszcze trochę czasu się znalazło to wyczyściłem całą obudowę w środku z kurzu. Trzeba jeszcze dmuchnąć sprężonym powietrzem. Wziąłem też pod ścierkę CD-ROM, a raczej przedni panel. Czyściłam wodą, cliffem, a później pastą do zębów by sprawdzić czy trochę odjaniepawleje. Nie jest źle. Nie jest też dobrze. Można powiedzieć, że jest średnio. Przynajmniej ładnie pachnie miętą i trochę starym plastikiem.
Za wybielanie plastików wezmę się wiosną lub latem jak będzie słońce i użyje wtedy wody utlenionej w kremie ;)
Zdjęcie przed, a w komentarzu po.

#soczireanimujekompa #pc #retrogaming
Soczi - Jeszcze trochę czasu się znalazło to wyczyściłem całą obudowę w środku z kurz...

źródło: comment_1612125435M0Y9XXITcM6vSqFnk9q0Gy.jpg

Pobierz
  • 9
@Strigiformesman: jak nie potrzebujesz to na ebay'u bywają niezłe ceny. Na allegro po 10 zł chodzą.
@Michalski06: taki panel mogę zalać wodą utlenioną, ale jeśli chodzi o front obudowy to może być problem. Dlatego też wysmaruję kremem i położę na słońcu. Ale może wytestuję mniejsze elementy zalaniem wodą utlenioną i położeniem na słońcu. Dzięki za radę :-)
Lampy UV nie mam, a nie chcę pytać znajomych, bo jeszcze pomyślą, że
@Soczi: Skomplikowane elementy z plastiku, takie jak front obudowy najlepiej się myje po prostu w zmywarce. Ustawisz najwyższą temperaturę i wszystkie zakamarki ci pięknie wyczyści.