Wpis z mikrobloga

Krótka piła, jakie są teraz polecane budżetowe #monitory? Max 600 zł, ale wolałbym bliżej 500 zł, jednak jeśli warto dopłacić do np. Acera z ankiety to się dopłaci. Bardziej monitor do tego, by sobie odpalić jakąś dokumentację na nim, a obok na laptopie kodzić. Gry raczej sporadycznie i nic dynamicznego jak Hirołsy, czy LoL. O Samsungach mało informacji, szczególnie o R350, ale wygląda chyba nieźle na papierze. SF354 miałem okazję zobaczyć u znajomego i jest całkiem okej, ale podrożał ostatnimi czasy, stąd waham się czy nie można lepszego wynaleźć. LG to już nieco stara konstrukcja, jednak często porównywana z Acerem VG240, Acer ten znowu jest najczęściej kupowany, ale gdzie nie przeczyta się to i tak każdy monitor jest krytykowany i nie wiadomo co wybrać... (°° #pcmasterrace

Który monitor?

  • Acer Nitro VG240Ybmiix 0% (0)
  • Samsung S24F354FHU 28.6% (2)
  • Samsung S24R350 14.3% (1)
  • LG 24MP59G-P 57.1% (4)

Oddanych głosów: 7

  • 6
@mikasz: wszystkie 24', bo taki rozmiar wydaje mi się najbardziej akuratny pod moje wymagania. Czasem człowiek sobie pyknie w gierkę, tak jak pisałem, może obejrzy jakieś pierdoły, więc też niefajnie jakby było widać mocne smużenie, czy cuś...
@flaas: ostatnio też wybierałem monitor 24 cale w podobnym budżecie. 2 tygodnie temu kupiłem LG i jest ok. jedynym minusem jak dla mnie jest brak vesa mount czy jakiegokolwiek odpowiednika, żeby można było zmienić nogę lub powiesić monitor