Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@AShans: Jak bym był politykiem było by mi wstyd że muszę zbierać na służbę zdrowia za którą pośrednio odpowiadam. Kto rządził od 89 i co zrobił żeby takie zbiórki nie były potrzebne?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@PatologiiZew: @AShans: legitymizujecie działania złodziei politykierów. WOŚP zebrał od początku swojego istnienia 1,5 mld. To teraz porównajcie sobie to do 2mld dla mediów narodowych albo populistycznych programów socjalnych, czy to 500+ czy 14 emerytura.
  • Odpowiedz
To teraz porównajcie sobie to do 2mld dla mediów narodowych albo populistycznych programów socjalnych, czy to 500+ czy 14 emerytura.


@veranoo: ale czy ja bronię tych programów? Ile byś nie dał na ochronę zdrowia to będzie za mało. Będzie lepiej ale dalej mało. Dlatego takie akcje nie stracą na popularności.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PatologiiZew: Spoko, ja dla dobrowolnych zbiórek też nic nie mam. Ale mam do lansowania się politykierów i zabijaniu na tym kapitału politycznego na takich akcjach.
  • Odpowiedz
@Fifarafaaa: które kuce? xD kuce są za WOŚPem. Narodowe psy są przeciw. Przecież to kandydat Zjednoczonej Lewicy i osoba z rady Protestu Kobiet mówiła o akcjach charytatywnych "Dosyć WSTRĘTNE"
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AShans: pokaż mi te zbiórki na sprzęt do szpitali w najbogatszych państwach świata xD
Ja na WOŚP nie dam ani złotówki, bo po prostu nie mam zamiaru wspierać patologicznego systemu ochrony zdrowia, na który i tak muszę płacić, a z którego nie korzystam.
  • Odpowiedz
Standardowo koalicja PiS Konfederacja bojkotują i siedza w ciepłych domach


@AShans: Dlatego np. Dziambor gra z WOŚP i wystawił "siebie" na aukcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kuce: po co publiczna służba zdrowia? Fundacje wszystko załatwią

też kuce: ha tfu na WOŚP, L E
  • Odpowiedz
@veranoo ta zbiórka ma minimalny wpływ na budżet NFZ.wosp w 26 lat nie zebrał 1% budżetu nfz na rok 2020. To jest bardziej medialne wydarzenie że wszyscy coś w ciągu kilku dni pomagają niż realny wpływ na cokolwiek.
Oczywiście każdy 0.001% to wartość dodana i lepiej jak jest niż nie ma
  • Odpowiedz