Wpis z mikrobloga

Są odpowiedniki Keeps.com w Europie? Oni oferują konsultacje z lekarzem + dobór fin., mino. i jeszcze kilka innych rzeczy, zerknijcie te produkty https://www.keeps.com/our-offering dodatkowo jakaś pianka z mino i szampon z ketoconazolem.
Chce wrócić do sprawy, byłem lata temu i jakiejś trycholog, zrobiłem mase badań krwi, testosteron max ale w normie, DHT powyżej normy. Po 3 latach też badanie i DHT w normie ale max. Ale zanikanie włosów postępuje choć znaaacznie wolniej, może się to ustabilizowało.
#finasteryd #minoxidil #lysienie #wlosy
Saeglopur - Są odpowiedniki Keeps.com w Europie? Oni oferują konsultacje z lekarzem +...

źródło: comment_1612115452uDheUmdPul1SlG3AfO2Ji0.jpg

Pobierz
  • 19
@Saeglopur: Przecież te rzeczy są dostępne w Polsce w znacznie niższych cenach, nie rozumiem po co ktoś by miał tam zaopatrzać się w te środki. Nawet jeśli nie mieszkasz w Polsce to i tak w każdym kraju można to nabyć znacznie taniej
@Paqqno: Ale polecasz jakiegoś lekarza czy klinikę która to konsultuje? Ja byłem z 5-6 lat temu u babki trycholog w Poznaniu która świadczy usługi we Wrocławiu i Poznaniu a w praktyce odesłała mnie do endokrynologa i tyle :/
@AntyBohater: Niby mi na tym nie zależy bo już od ok. 6 lat obcinam się maszynką elektryczną na 3mm i jest LUX - mega wygoda, zero problemu itp itd ;) Gdy byłem piękny i młody to nigdy super fryzur nie miałem ...ale po latach stwierdzam że jednak chcę mieć chociaż włosy. Planuję przeszczep na 95% w najbliższych powiedzmy 3-5 latach. Mam więc dylemat czy do tej pory już jakoś tego nie
@Saeglopur: Żadnego specjalisty Ci nie polecę ale najtaniej dostać finasteryd można przez portal medicept. Za receptę płacisz 50 zł i możesz wziąć 3 opakowania finasterydu 5mg po 30 tabletek, dzieląc je na 4 możesz mieć zapas na ponad 200 dni z jednej recepty.
@Saeglopur: Wleć na fina i zoxin-med po 6 miesiacach dorzuć minoxa i zobaczysz jakie efekty da Ci to po 1.5 roku.
Pewnie trochę odzyskasz i wzmocnisz donor dzięki czemu przeszczep w przyszłości nie wyjdzie #!$%@? i będzie to się jakoś kupy trzymało
@Herdion: Dzięki za info! A najważniejsze - czy to jest na pewno zdrowe? Nawet nie chodzi mi o włosy ale całą gospodarke hormonalną, poziomy we krwi itp. itd. Można to odstawić ewentualnie i tyle?
Ja jestem na finie 9 miesiąc.
I czuję się tak jak przed libido okej psycha lepiej bo rok temu z powodu placku na głowie leżałem w łózku i nie chciałęm z tego powodu nigdzie wychodzić.
Więc w moim przypadku same pozytywy
Według artykułów oraz badań z któymi się zapoznałem.
DHT jest ważne ale tylko w okresie dojrzewania.
Potem jego wpływ jest już marginalny.
Wiadomo nie wolno go wykluczać w 100% , ale raczej unormować go jeśli nie ma żadnych uboków z tym związanych
moge zapytac jaki wyszedl ci wolny testosteron?


@fastnbulbous: Czyli po prostu testosteron? Teraz mam pod ręką wynik DHT z 2018 - 862 w zakresie referencyjnym 250-990 czyli w górnej ale normie. W 2014 miałem go na bank powyżej normy, ok 1080. Testosteron zawsze w górnych granicach ale w normie.
Będę to porządkować niedługo, skanować te dawne badania itp. więc je odszukam i mogę dać znać.

@Herdion: Zrobie najpierw znów badania
@Saeglopur: nie, chodzilo mi o testosteron wolny. mozna zbadac test calkowity (czyli ten zwykly po prostu) ale to nic nie daje bo wiekszosc (jakies 90%) testosteronu przyczepia sie do hormonu SHBG i ten testosteron pozostaje wtedy jakby nieaktywny i tylko maly jego procent jest "wolny" i tylko z tego wolnego organizm jest w stanie czerpac jakiekolwiek korzysci. dlatego badanie zwyklego testosteronu nic ci w gruncie rzeczy nie powie. mozesz miec np.