Wpis z mikrobloga

Poparcie strajku kobiet przez Owsiaka to wizerunkowy strzał w stopę. Jak można popierać ludzi którzy chcą zabijać niektórych ludzi bo według nich są nic nie warci i jeszcze mówią, że jest to jedno z ich podstawowych PRAW, a zbierać pieniądze właśnie, żeby takie osoby mogły normalnie funkcjonować. Od dawna wiedziałem, że Owsiak to zwykły politykier łakomy tylko na hajs, ale teraz dostatecznie obnażył na czym mu tylko zależy, nie na dobru innych ludzi, a na pieniądzach które bierze z WOSPU nie małe
#wosp
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak można popierać ludzi którzy chcą zabijać niektórych ludzi bo według nich są nic nie warci i jeszcze mówią, że jest to jedno z ich podstawowych PRAW


@cukrowyburakatakuje: Aborcja nie jest zabójstwem, wróć jak nabierzesz więcej doświadczenia
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: Ty też nie. Faktem jest, że popieranie aborcji bytów niezdolnych do samodzielnej egzystencji w istniejących świecie, jak i pomaganie równolegle tym, którzy się już narodzili a są tak samo niezdolni to raczej oznaka empatii oraz altruizmu, a nie jak to stawiasz - hipokryzji.
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje: >nie mają moralnego prawa

O, ta słynne katolickie "moralne prawo", ty nie masz moralnego prawa ustanawiać co jest moralne, nikt ci tych uprawnień nie dał i prawdopodobnie nie masz nawet świadomości znaczenia tego słowa.
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Ja nie mam prawa ustalać co jest moralne, ale już strajk kobiet oraz ludzie którzy ich popierają mają prawo decydować o tym kto jest wart żeby się urodzić, a kto nie jest? Uważają ich za gorszych, później robią sobie z nimi zdjęcia? Przecież to czysta hipokryzja
  • Odpowiedz