Wpis z mikrobloga

#sprzedam #pcmasterrace #komputery #wroclaw

Cześć Mirki i Mirabelki. Na sprzedaż mam swojego peceta, którego nie tak dawno złożyłem. Myślałem, ze będę miał więcej zapału do grania i go używał, a tak niestety nie jest. Cenę brałem na podstawie wyszukiwań z Google. Jeśli cena jest nieadekwatna, to chętnie posłucham wszelkich porad, a jeśli jesteście zainteresowani, to zapraszam z ofertami na priv :) Aktualnie próbuje sprzedać całość razem, ale jak się nie uda, to będę to rozdzielał na peryferia i PC. Wysyłkowo też myślę, że się dogadamy.

Zapraszam i polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.olx.pl/oferta/komputer-radeon-5700-xt-1tb-ssd-16gb-ram-27-cali-samsung-logitech-z200-CID99-IDIkwxU.html
  • 11
  • Odpowiedz
@korbuzz:

Dzień dobry, ogłoszenie dotyczy zestawu komputerowego, który aktualnie sprosta każdej możliwej produkcji.

monitor 1440p więc nie każdej. cyberpunkowi nie sprosta na ultra w 1440p 5700xt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie 35-40 fps się nie liczy

Armis AR5

jakie masz temperatury w stress testach w tym piekarniku?
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: A wiesz, że nigdy mi się nie grzał? Muszę sprawdzić, bo ostatni raz testy robiłem przy składaniu.

A z cyberpunkiem jak wszystko włączyłem to nie miałem żadnych problemów, ale może coś pominąłem :)
  • Odpowiedz
  • 0
@dwal: No ja nigdy nie milem problemów, a cyberpunka ograłem tak do połowy, to mi takie komentarze nie robią różnicy ()
  • Odpowiedz
  • 0
@zebatykocur: Że gdzie spam? Dlaczego drogo? Tagi chyba raczej adekwatne do sprzedawanej rzeczy, a jeśli drogo, to po przeczytaniu wpisu powinieneś zauważyć, że ceny brałem z wyszukiwań w internecie i czekam na ewentualne propozycje.
  • Odpowiedz
@10129: #!$%@? = przyjebywanie byleby sie #!$%@?, chłop miał kasę na armisa to se kupił armisa
gry to nie tylko ultra
idź być najmądrzejszym gdzie indziej
  • Odpowiedz
@dwal:

#!$%@? = przyjebywanie byleby sie #!$%@?

#!$%@? = gadanie głupot (według słownika pwn). wskaż mi które z tego co powiedziałem nie jest prawdą.

chłop miał kasę na armisa to se kupił armisa

armis ar5 w wersji rgb to nie jest jakaś szczególnie tania obudowa i za mniej by były lepsze.
w którym miejscu ja w ogóle miałem do niego pretensje o wybór obudowy w tamtym wpisie? ja zapytałem o temperatury.
  • Odpowiedz
@10129: ale w ten sam sposób możesz skomentować każdy jeden zestaw bo najmądrzej komentuje się to jak ktoś inny wydaje swój hajs.
Może kupił tego armisa na promce i był dobrym dealem?
Dla mnie nie ma żadnych problemów czyli odpala i gra = detale high bo ultra mało co zmieniają

Nie mów innym na siłe jak mają życ

Równie dobrze można #!$%@?ć się do 9600kf że lepszy i7 8700 itp itd.
  • Odpowiedz
@dwal:
ale ja nie komentowałem jego zestawu i tego co sobie wybrał?
w żadnym miejscu nie napisałem, ze #!$%@? albo nie warty ceny którą chce. nawet mu nie napisałem, że obudowa tragiczna tylko pytałem jakie temp w niej ma w tamtym poście, jego pc dość prądożerny zwłaszcza jak ta i5 podkręcona.

ta obudowa nie jest dobrym dealem za 160zł a wątpię, że by dostał poniżej 200 wersję tg rgb na promocji.
  • Odpowiedz