Wpis z mikrobloga

PODSUMOWANIE MOJEJ PRAWIE 5-MIESIĘCZNEJ PRZYGODY NA TINDERZE + PORÓWNANIE DO FEJKOWEGO KONTA

WSTĘP
Jakoś ponad 2 lata temu założyłem fejkowe konto na tinderze. Nie w celach jakiegoś eksperymentu. Po prostu chciałem przekonać się samemu jak ta aplikacja funkcjonuje, jakie dziewczyny tam siedzą oraz ile spotkam znajomych twarzy. Wybrałem zdjęcie nie jakiegoś gigachada, ale takiego bym rzekł "lekkiego chadzika". Fejkowe konto miałem jakieś 3 tygodnie. Dużo par, wpadło kilka superlajków, dziewczyny chętnie ze mną pisały, same proponowały przejście na meska/whatsup.

BOLESNA RZECZYWISTOŚĆ + PARY
Na początku września zeszłego roku przełamałem się i postanowiłem w końcu założyć prawdziwe konto, pomyślałem sobie, że jeśli zainteresowanie dziewczyn choć w połowie będzie tak duże jak na fikcyjnym koncie to będzie naprawdę nieźle.
Niestety tinder bardzo szybko zweryfikował jak daleko mi do "chadlite" i jak bardzo morda >>>>> osobowość.
Na liczbę par narzekać nie mogłem, ale jednak żeby nie było tak kolorowo to:
-może z 40% moich par albo ją usuwało chwilę po tym jak napisałem, albo stosowało tzw. "ghosting" i w ogóle nie odpisało, ale też nie usunęło pary (w przypadku chadlite było to może z 5%).
-sporo było też takich dziewczyn, które przestawały się odzywać po wymianie 2-3 wiadomości.
-Niemało było też takich z którymi rozmowa przypominała wywiad, które odpisywały mi kompletnie z dupy na odwal się. Takie rozmowy sam szybko starałem się ucinać.
- może jedna na 30 dziewczyn napisała pierwsza i to przeważnie z nimi łapałem lepszy, dłuższy kontakt.
- może z 1 na 15 przechodziłem na inny komunikator
- nie otrzymałem żadnego superlajka

SPOTKANIA
W trakcie mojego prawie 5-miesięcznego pobytu na tinderze byłem łącznie na 4 spotkaniach z 3 dziewczynami
- pierwsze dwa spotkania z pierwszą dziewczyną zapowiadały coś więcej. Dziewczyna bardzo mi się podobała i sama nie ukrywała, że ja też jej się podobam. Pojawiło się z jej strony m. in. zaproszenia mnie jako osobę towarzyszącą na ślub oraz propozycja wspólnego sylwestra. Niestety po drugim spotkaniu sama ucięła kontakt. Moja psychoterapeutka stwierdziła, że po tym co jej opowiedziałem to dziewczyna wykazywała zaburzenia osobowości i powinienem się cieszyć, że to się zakończyło, że nic dobrego by mnie z nią nie czekało.
- spotkanie z drugą dziewczyną było ok, niestety jej aparycja w rzeczywistości sporo odbiegała od tego co prezentowała na zdjęciach. Po spotkaniu dziewczyna bardzo się uaktywniła w dalszej konwersacji wirtualnej i zaczęła sugerować, że chciałaby przejść na kolejny "etap relacji". Niestety nie byłem tym zainteresowany (pewnie przez rozczarowanie prawdziwym wyglądem). Zaproponowałem friendzone, który odrzuciła
- spotkanie z trzecią dziewczyną również fajne, dziewczyna serio wpadła mi w oko, lecz widziałem, że ja jej raczej nie. Po spotkaniu urwał się kontakt.
- miałem również ugadane już może z 5 spotkań więcej, ale w 4 przypadkach to dziewczyny rezygnowały z niego kilka dni przed, w jednym przypadku ja zrezygnowałem

PLUSY
- 4 spotkania. Jakie nie były to w końcu słynne "wyjście do ludzi", a nie wegetowanie w piwnicy
- pierwsze całowanko od ponad 4 lat
- poznanie kilku ciekawych osób
- jakkolwiek by to nazwać - przełamanie się i wchodzenie w rozmowy i spotkania z kobietami. spotkania na żywo z różowymi, które przed erą tindera miałem może z jedno na 2 lata.

MINUSY
- tygodniowa deprecha zakończona wizytą u psychoterapeutki
- kilka mocniejszych rozczarowań
- zderzenie z rzeczywistością i wskazaniem mi miejsca na rynku matrymonialnym
- kilka razy sparowało mnie z dziewczynami, które miałem wrażenia, że napisały do mnie, aby się ze mnie ponabijać oraz w uszczypliwy sposób skrytykować moją aparycję

PODSUMOWANIE
Tindera założyłem nie tylko po to, by znaleźć potencjalną partnerkę, ale również miałem nadzieję, że znalezienie "kumpel" z którymi będę mógł od czasu do czasu wyjść na przysłowiowe piwo. Przygodę z tinderem zakończyłem. Na ten moment z żadną poznaną tam dziewczyną nie utrzymuję kontaktu.
Finalne pytanie - czy warto zakładać tindera?
Pomimo sporego rozczarowania uważam, że tak. Mimo masy dziewczyn, które miały mnie w dupie to kilka razy trafiłem na takie warte uwagi, które wniosły coś ciekawego. Daje mi to nadzieję, że w końcu trafię na taką z którą uda mi się stworzyć coś pięknego. Może będę musiał przefiltrować 500 dziewczyn, może 1000, może 2000, a może 10k ale wierzę, że w końcu taką odnajdę.
Na ten moment kasuję konto na tinderze i wrócę na niego za jakiś czas. Może za 2 miesiące, może za 4.
No i życzę powodzenia tam wszystkim.

rales - PODSUMOWANIE MOJEJ PRAWIE 5-MIESIĘCZNEJ PRZYGODY NA TINDERZE + PORÓWNANIE DO ...

źródło: comment_1612103039NZvyUNfZvJPmAlg1GjJHdo.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
czy warto zakładać tindera?

Pomimo sporego rozczarowania uważam, że tak.


@rales: warto TYLKO jak sobie wyrobisz twardą dupę i będzie ci koło uja latać kolejna porażka/zghostowanie. Inaczej można skończyć na tagu #przegryw .
  • Odpowiedz
@rales: Ostatnio jeden z psychologów co prowadzi YT (chyba Ocal Siebie) nagrał film o tym. Statystyki tych odpowiedzi są jakieś śmieszne tam rzędu 10-12% i to już spośród par (a same pary to też wchodzą rzadko). Nie ma tu żadnego zdziwienia. Jedyny pro tip to hmm: poza jakością zdjęć (co pewnie już wiesz), możesz kupić golda jeśli będzie w promocji i poszukać w innych lokalizacjach we w miarę sensownej odległości
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@rales:

Nie uważasz, że zanim przefiltrujesz te kilka tysięcy dziewczyn na tej apce to będziesz miał już tak przeoraną psychikę, że i tak nie będziesz już w stanie "stworzyć czegoś pięknego"?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rales:

Trzeba, ale nie każdy tak potrafi, a jeżeli spowodowało to u ciebie już taki dołek, że musiałeś do psychoterapeutki iść to słabo. Znaczy, że reagujesz na to wszystko bardzo emocjonalnie. No ale powodzenia, miłego grzebania.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@rales: chłop musi przeskanować kilka tysięcy dup żeby znaleźć jakąś odpowiednią i nim zainteresowaną a taka p0lka? Myk, wszytko na talerzu, setki orbiterow i ego wysokie niczym wieża radiowotelewizyjna w Olsztynie. To koniec...
  • Odpowiedz
@rales: sorry ale dziwisz sie ze majac ponizej przecietna aparycje babka cie odwala po 2 spotkaniu? Gdzie stosujesz ta sama taktyke wobec innej dziewczyny co noe jest w twoim typie? Masz 4/10 to celuj w takie , a nie jakies julki.

A pro po lajkow ze strony kobiet, sama z twarzy jestem taka 8+, figura 9+ i nigdy nie zdazylo mi sie dac komus lajka. Nie z zadnego powodu ze
  • Odpowiedz
babka cie odwala po 2 spotkaniu? Gdzie stosujesz ta sama taktyke wobec innej dziewczyny co noe jest w twoim typie?


@Xxonaxx:Dziewczyna nr 1 informacje, że jej się spodobałem podała mi po pierwszym spotkaniu, sama twierdziła, że "jestem od niej atrakcyjniejszy" więc nie "odwaliła" mnie przez wygląd. Dziewczyna nr 2 w pewien sposób mnie oszukała bo jej zdjęcia mocno odbiegały od wyglądu rzeczywistego. Ja wrzuciłem takie zdjęcia na których wyglądam tak
  • Odpowiedz