Wpis z mikrobloga

hej, jestem bardzo leniwy i chciałbym wejsc na kolejny etap lenistwa, a do tego są mi potrzebne splittery hdmi - zeby nie chodzi i nie przelaczac kabli :). Pisze do Was z prosba, wiecie moze czy mozna laczyc splittery hdmi? Jesli tak, to czy standardowo kazdy powinien sie ze soba laczyc? Tzn mam podlaczony np:
komputer + xbox, czyli korzystam ze splittera 2x1
potem do wyjscia tego splittera podlaczam kolejny, np 1x8 i do tego monitory itd

Powinno to zadzialac :)? Oczywiscie biorac pod uwage to, ze splittery te są podłączone do zasilania, a więc wzmacniają sygnał

Będę wdzięczny za pomoc :)

@edit to pierwsze to bedzie chyba switch(dwa wejscia) a drugie splitter(duzo wyjsc). Czyli czy mozna podlaczyc splittera do switcha*?
#hdmi #elektronika #sprzetkomputerowy #siecikomputerowe #informatyka #filmy #monitory #komputery
  • 6
@dktr: chce miec 2 zrodla i wybierac z ktorego sygnal poleci do wielu urzadzen. Nie znalazlem rozdzielaczy w fajnej cenie z kombinacja np 2 wejscia 4 wyjscia wiec chce uzyc do tego dwoch urzadzen. Jesli nadal potrzebujesz rysunku to pisz:)
AY-W24


@dktr: widzialem to wlasnie, dla mnie idealny bo potrzebuje jeszcze ekstraktor dzwieku do projektora i xboxa, ale nie chce szajsu :/ wiec musze wziac 2 urzadzenia, tylko chce miec pewnosc ze 'zagraja' :/
ale chyba powinny bo czemu mialy by nie dzialac :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dlaczego0: korzystałem kiedyś ze splittera 4k jakiejś gówno firmy i działał zaskakująco dobrze, ale takiego rozwiązania nigdy nie testowałem. Proponuję zamówić na próbę dwa splittery i najwyżej oddać jak nie będą działać xD