Wpis z mikrobloga

Sledzac #perfumy zacząłem kupować te tansze, czyli do 100zl, chociaz z 3-4 sa w granicach 150zl, ktore przewijają sie na tagu i sa polecane. Jedne bardziej mi przypadaja do gustu, inne mniej, ale ten skurczybyk sie wyróżnia. Zapach mi sie nie podoba, lecz moc jest 12/10(narazie uzbierałem jakies 30 buteleczek i najmocniejszym i najtrwalszym zapachem). Dwa psiki i wszyscy w pomieszczeniu czuja go 12-14h, a koszulke trzeba wyprać dwa razy, zeby pozbyć sie zapachu, bo jest przytłaczający i duszący.
Tigermass - Sledzac #perfumy zacząłem kupować te tansze, czyli do 100zl, chociaz z 3-...

źródło: comment_1612029760rMXxTWwH3KJh9yM3zbnjQm.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tigermass One Man show to faktycznie dobry wariat. Pytanie tylko po co kupujesz perfumy w ciemno? Kup sobie kilkanaście odlewek od chłopaków z tagu #rozbiorka a potem kup cały flakon tych które ci się spodobają. Ale to twoje pieniądze więc nie chcę ci wchodzić do portfela.
  • Odpowiedz
@LordAevin: @tekon a to jutro cos opisze, ale jako kompletny laik. Nie znam sie, nie mam super węchu, cos mi sie podoba lub nie i tyle.

@Kris111: kupilem, wiec czasami używam. Nie bede wyrzucal :P

@ProjektGdansk: w ciemno kupuje, bo powiedzmy, ze sa dla mnie tanie. Jak sprawdzałem jakiegos rasasi za 300zl to juz kupilem 2ml próbkę. Tylko to bylo 300zl za 75ml, a nie
  • Odpowiedz