Wpis z mikrobloga

dzięki :) Korzystasz może? z tego co czytam prowizje nie są jakieś kosmiczne... Nada się? :)


@eskejp_: Korzystam, ale chciałbym się wycofać, bo jestem cebulakiem i mnie gryzą te prowizje
Rynek polski: 0,39% od transakcji min. 5 zł
Rynek zagraniczny: 0,39% (chyba od transakcji) min. 19 zł

Chcę się przenieść na XTB. Nie ma tam prowizji do 100k euro obrotu miesięcznie, ale nie ma też spółek z NewConnect. Docelowo chciałbym się
@eskejp_: Ja mam kupionych 10 akcje przez eMaklera. Nadaje się, chociaż jest trochę upośledzony, bo ani w apce na telefonie ani przez stronę nie pokazuje aktualnego kursu zagranicznych akcji. Ale działa :) Prowizja 19 zł na transakcje z USA, automatyczne przewalutowanie z PLN na USD przy kupnie (ale chyba już bez prowizji, kursy przewalutowania są chyba ok).

@Wurmloch: Jak wejdziesz w eMamklerze przez przeglądarkę, i potem w operacje i transakcje
Investing i Webull. Można tam stworzyć sobie swój portfel, dodać akcje które naprawdę masz i widzisz podgląd kursu na żywo przez całą sesję. A żeby aktualnie wiedzieć jaki mam zysk/stratę w danej chwili (gdy np. mocno buja kursem), to przeliczam to w Excelu :)