Wpis z mikrobloga

Szukam jakiejś oferty na kartę po taniości. Mało dzwonię, mało SMSuję, mało używam internetu. Dawniej używałem Virgin i Freemium, bo dawali ileś tam internetu na miesiąc, a ładowałem raz na rok za 50zł. Teraz mam Orange Flex, ale szkoda mi płacić co miesiąc jak nie korzystam z pakietu.
Jest jakaś fajna oferta bez doładowywania co miesiąc gdzie mogę mieć sobie kupić szybko pakiet jak trzeba? Teraz myślę wrócić do Virgin bo są pakiety po 9zł.

#gsm #siecikomorkowe #telefony
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@0cf5e: no-limit do wszystkich + 10gb dostaniesz we wrodznie (zasięg Plus) za 30zl na dwa miesiące
wrodznie.com.pl

Ewentualnie Play na kartę OdNowa i pakiety 100 minut za 15zl, 100 smsów do wszystkich za 5zl i 1gb za 5zl. Trochę drogo, ale pakiety są ważne bezterminowo, czyli do ostatniej minuty/smsa/mb. Wymagają jedynie minimum jednej płatnej aktywności w miesiącu (wygadanie jednej minuty, 1 SMS lub 1mb), w przeciwnym razie pobierają za nieaktywność 3zl,
@0cf5e jeśli chodzi o jednodniowe to Orange Free. Dziś kupujesz i dziś i jutro masz pakiet. 1 zł -rozmowy, sms, MMS, 512mb =0,5zł/dzień. Doładowanie za 50 to bodajże 30GB na 3 m-ce. To jest dobre jak nie potrzebujesz codziennie dzwonić/pisać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@0cf5e: Fakt Mobile - tanie rozmowy, SMS (0,15zł), rok ważności konta, lejek na poziomie taryfy.
Play odNowa - większość pakietów i konto ważne bezterminowo, ale opłata 3zł jeśli w danym miesiącu nie wykonany żadnej płatnej aktywności.
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi

@Człowiek_Ludzki: trochę drogo i za dużo na to ile będę tego używał. Wrodzinie jest taniej niż teraz, ale nadal sporo. nju mobile wychodzi chyba porównywalnie z aktualnym Flexem, a z Playem dużo kombinacji
@aniaczy: tutaj się ucieszyłem jak zobaczyłem cennik pakietów bo by było prosto przejść, a potem zobaczyłem ich ważność, chociaż jeżeli się je da aktywować szybko to może byłoby okej
@mp107: @Czlowiek_Ludzki:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aniaczy: to że ktoś ma problemy, nie znaczy, że każdy będzie mieć. Ja jestem u vikingow już pół roku i nie narzekam, w latach 2015-2017 miałem abo w Play, narzekałem jedynie na roaming krajowy i lejek 2mb/s. Przez te 4 lata mocno się poprawiło.
@Czlowiek_Ludzki: Przy polecaniu komukolwiek Play powinieneś zaznaczyć, że bardzo dużo ludzi ma z tym problemy żeby nikt sobie nerwów nie psuł gdy mając zasięg i czekając na ważny telefon ktoś nie może się dodzwonić a i SMSa nie ma że ktoś dzwonił.
@0cf5e: W Orange możesz też aktywować usługę Multi Box, logując się przez przeglądarkę można wysłać 30 sms/m-c. Choć nie wiem jak długo jeszcze będzie można to aktywować.