Wpis z mikrobloga

111/100

Zaraz wreszcie wruci, co oznacza, że trzeba przyśpieszyc z ankietkami, bo jeśli utzymamy tempo, to wybór jedenastki dokona się mniej więcej w podobnym terminie, co zaszczepienie wszystkich Polaków na covid. W poprzedniej, na środkowych obrońców, wygrał czeski duet Frydrych&Petrasek. Teraz czas na dobranie do nich jakiegoś prawego obrońcy.

Josip Juranović – przeczuwano, że to będzie szrot na miarę swojego bałkańskiego kolegi z drugiej strony boiska. Z czasem okazało się jednak, że Josip potrafi grać w piłkę, co zauważono nawet w reprezentacji Chorwacji, do której wrócił, dzięki grze w Legii.
Fran Tudor – jeden z tych piłkarzy, przy których zastanawiamy się, co on właściwie robi w tej lidze. Król prawej strony Rakowa, który, choć liczby ma średnie, wpływ na grę zespołu ma ogromny.
Alan Czerwiński – nie jest tak dobry, jak w Zagłębiu, ale i tak to wystarcza, żeby wyróźniać się na tle obrony Lecha. Solidny w pucharach, solidny w lidze, gra na tyle dobrze, że w Poznaniu chyba nikt już nie tęskni za Gumnym.
Kapcer Chodyna – a w Zagłębiu nikt nie tęskni za Czerwińskim. Początek miał ciężki, z kolejki na kolejkę jednak się rozkręcał, stając się pierwszoplanową postacią w swoim klubie.
Karol Fila – no nie ukrywam, że już trochę na doczepkę. Karol jest średni w każdym elemencie swojego piłkarstwa, w niczym nie jest wybitny, w niczym nie jest słaby, co jak na Ekstraklasę, już jest dosyć mocnym argumentem, żeby pojawiać się w takich zestawieniach.

Nie ma nic złego w pasjonowaniu się polską piłką ʕʔ

#ekstraklasajestokay #ekstraklasa #pilkanozna
ZenonZawodowiec - 111/100


Zaraz wreszcie wruci, co oznacza, że trzeba przyśpiesz...

źródło: comment_1611938531VqRX0t7oFnpXSladE8yfUl.jpg

Pobierz

KTO BYŁ NAJLEPSZYM PRAWYM OBROŃCĄ RUNDY JESIENNEJ 2020/21?

  • Josip Juranović 34.3% (12)
  • Fran Tudor 20.0% (7)
  • Alan Czerwiński 11.4% (4)
  • Kacper Chodyna 8.6% (3)
  • Karol Fila 25.7% (9)

Oddanych głosów: 35

  • 4
@Niekumaty_: Ale policzyłem póki co zwycięzców, kluby to Pogoń, Legia, Raków, Wisła Kraków, tu też pewnie Legia, więc, po pierwsze, nie wygrywają każdego, po drugie, na razie wygrywają to, co w sumie powinni wygrać, bo rzeczywiście, Legia ma najlepsze boki obrony w lidze.

Idź być #!$%@? się gdzie indziej.
To pierwsza, którą wrzuciłem xd


@ZenonZawodowiec: a, no to sorry, w takim razie ktoś jeszcze robi ankiety ekstraklasowe.

Idź być #!$%@? się gdzie indziej.


Nie ma tak dobrze :P Tu na razie będę siedział cicho, ale jak moja teoria się potwierdzi, to nie omieszkam Ci tego wytknąć i napisać przy tym "a nie mówiłem?". Oczywiście, jak się nie potwierdzi, to będę siedział cicho i udawał, że nie było tematu ( ͡