Wpis z mikrobloga

a co myślisz ze ja z miasta ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) zachowania społeczne są różne a wykop to taka społeczność która na pierwszym miejscu musi zrobić na złość i pocisnąć ... więc jak kogoś nie lubisz wrzuć tu jego link na mkikrobloga a hejt spłynie jak szambo do rzeki w wiejskim żargonie( ͡° ͜ʖ ͡°) i jak fajny pomysł ?
@houku-haze: Ja rozumiem, jak raz wrzucisz (spoko, lubisz takie rzeczy luz), ale ty spamisz tym, czego nie rozumiesz? xD

Jeszcze zrobiłeś identyczny wpis co tydzień temu xD. Robisz zajebistą anty-reklame swojego kanału wariacie i dodajesz nieprawidłowe tagi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
haha no ale to nie mój kanał i właśnie o to w tym chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) tu powyżej wytłumaczone jak ten mechanizm działa ( ) ja nic co moje tutaj bym nie dodał XD
@houku-haze: Toć to jest oczywiste ludzkie zachowania xD

Spamujesz jednym lub kilkoma filmikami i dodajesz nieprawidłowe tagi, to jaka bedzie reakcja ludzi? Łapa w dół i elo xD

Nie byłoby tego, gdybyś przestrzegał prostych zasad - Dodajesz coś i prawidłowo tagujesz, to na pewno wpadnie plusik i łapa, może coś smętnego jeszcze napisać, żeby zachęcić do zostawienia łapki, to zawsze działa.
ale wtedy było by nudno no jak to tak wszyscy poprawnie mają robić ? fajnie się tutaj czasami posprzeczać ( ͡° ͜ʖ ͡°) lepiej tutaj niż w domu z żonką (ʘʘ)