Wpis z mikrobloga

#eu4
pewnie było mówione to 1000000 razy ale zmiana w najemnikach to k---a najgłupsza rzecz jaka kiedykolwiek była w eu4 wprowadzona i nie wiem jak to przeszło poza fazę projektowania i nadal do dzisiejszego dnia nie zostało zmienione. Na c--j mi 60k najemników których nawet nie mogę podzielić przy moim force limit 130? Jeżeli chcieli się pozbyć najemników to mogli po prostu w-----ć ich z gry a nie w------ć ludzi jeszcze bardziej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Please_Remember:

Co prawda Grywalność > realizm ale to Paradox. Gdyby nic nie zepsuli to nie byli by sobą.

Tak to mniej więcej wyglądało w tamtym okresie (i nie tylko), jak najmowałeś ludzi to raczej całe kompanie a nie pojedyńcze regimenty, choć raczej powinna być możliwość podzielenia takiej kompani na dwa oddziały.
  • Odpowiedz
Nie powtarzając tego co powyżej już napisali i z czym się w większości zgadzam- to tak mnie też w-----a nowa wersja najemników. Ich cena rośnie nieproporcjonalnie, ilości są za duże lub za małe, i nie da się ich już używać jako mięsa armatniego bo nie można ich ani dzielić ani łączyć więc musisz nająć prawdziwą armię nie tylko piechotę, ale prawie nigdy nie ma takiej do najęcia zazwyczaj są tylko takie typu
  • Odpowiedz