Wpis z mikrobloga

Robią zdjęcia jak zwierzętom w zoo xD


@Mr_3nKi_: To pokazuje, jakie zdanie mają o nas bogaci. Historia tak stara, jak stare są podziały klasowe.

Traktują ciebie i nas jak zwierzęta. Myślisz że na ciebie nie patrzyliby z obrzydzeniem i politowaniem?

Wyrwij się z ich kajdanów. Chcesz dawać sobą pogardzać przez całe życie jak jakiś nędzny plebs?
  • Odpowiedz
@Gaku745: Toć zawsze tak było, jest i będzie i nic ani nikt tego nie zmieni xD

Nie czuje, żebym miał jakiekolwiek kajdany nałożone przez tych "bogatych"¯\_(ツ)_/¯.Wychodzenie i robienie rozpie*dolu to istny strzał w kolano.

Wyrwij się z ich kajdanów.


Ok, czyli co sugerujesz?
  • Odpowiedz
Myślisz że na ciebie nie patrzyliby z obrzydzeniem i politowaniem?


@Gaku745:A w ch*ju to mam gaku, niech sobie patrzą jak chcą xD I tak każdy z nich zdechnie prędzej czy później i te ich bogactwa w niczym im nie pomogą więc elo xD
  • Odpowiedz
Działaj, akcja bezpośrednia, edukuj znajomych, rodzinę, wstąp do związku zawodowego, jakieś organizacje pomocy wzajemnej.


@Gaku745: Chyba nie masz na myśli Antifa, co gaku? XD
  • Odpowiedz
@Gaku745: Słuchaj Gaku ty mój różowy pasku z siusiakiem. Tak jak napisałem wyżej - Nikt ani nic tego nie zmieni, tak zawsze było, jest i będzie nie zależnie, gdzie się znajdziesz. Chcesz całe życie walczyć z "bogatymi" którzy rządzą światem? Potem będziesz żałował, że zmarnowałeś życie, bo walczyłeś z cieniem. Rozumiem, że chcesz być wielkim rewolucjonistą, anarchistą itp, ale takie coś nie ma prawa bytu, nie w tej rzeczywistości i czasoprzestrzeni.
  • Odpowiedz
Wy się będziecie tłukli nawzajem, a oni zawsze będą patrzeć z góry i sie z was śmiać mówiąc pod nosem


@Mr_3nKi_: Więc damy im dobry, płomienny spektakl. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nie jest koniec dopóki sami nie ustalimy że to jest koniec.

Wszystkie zmiany społeczne zostały zrealizowane próbowaniem. Jeszcze nigdy żadna zmiana nie została zrealizowana leżeniem i nicnierobieniem. To jest mój prawdziwy optymizm i motywacja. (
  • Odpowiedz
Więc damy im dobry, płomienny spektakl. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gaku745: No i okej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nie jest koniec dopóki sami nie ustalimy że to jest koniec.


Podoba mi sie twoja postawa, ale to niestety oni rozdają karty.

Wszystkie zmiany społeczne zostały zrealizowane próbowaniem. Jeszcze nigdy żadna zmiana nie została zrealizowana leżeniem i nicnierobieniem. To jest mój prawdziwy optymizm i
  • Odpowiedz