Wpis z mikrobloga

@Trixie: woja idei to atencjusz, który papla co mu na język przyjdzie, zrzyna z zagranicy, różnych serwisów z memami itd i tylko chce się wybić i zyskać atencję swoimi wysrywami
@jbagiet: ależ ja wiem, że nie sprawię ci przykrości - do tego musiałbyś wykazywać odrobinę autorefleksji, a jesteś na to zbyt prymitywny.

To taki wentyl. Jestem jeszcze zbyt młoda, żeby strzelać do prolajfów i marnować sobie życie, więc lubię fantazjować na głos o nieszczęściach, jakie wam się niechybnie przytrafią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe czy tak chętnie ci wyborcy Konfy którzy są tak "pro rynkowi", wspieraliby partię, która legalizuje aborcję, małżeństwa homo, a przy okazji podwyższa kwotę wolną od podatku i obcina socjal xD


@niochland: Niektórzy np. ja tak. A nawet więcej - to by była lepsza alternatywa od Konfy. Jak pojawił się Gwiazdowski to miałem nadzieję na ekonomię ala Korwin(ale tak nie 100% Korwina tylko może 80%) + przynajmniej neutral światopoglądowy. Ale to
@Trixie: jak pisowiec może nie oburzyć się na pierwsza cześć zdania. Przecież świątobliwy JK dba o narod a nie zarzyna gospodarkę.
Mnie śmieszy, bo tak właśnie widzę działanie pisu - chcemy przykryć nieudolność? Prowokujemy żeby wyszedł strajk kobiet i Lempart bo można się z niej pośmiać i zrzucić winę. Nie jest tak?
@Trixie: dla niektórych prawaków nieistotne są sprawy światopoglądowe, bo naturalnie myslą, że z wolnym rynkiem przychodzi konserwatyzm i masturbacja do Boga, nie wiem dlaczego


Ciekawe czy tak chętnie ci wyborcy Konfy którzy są tak "pro rynkowi", wspieraliby partię, która legalizuje aborcję, małżeństwa homo, a przy okazji podwyższa kwotę wolną od podatku i obcina socjal xD

@niochland: Tak a o co chodzi?
dobry, jak jesteś pisowcem. Normalnych ludzi coś takiego żenuje.


@Trixie: Naprawdę nie wiem jak Ty odczytujesz tego mema, skoro uważasz, że to jest mem dla pisowców. Przez grę słów Lemparta - lamparta?

Nie żeby ten mem był jakiś wybitny, ale zasadniczo pokazuje, bez doszukiwania się jakie inne memy w innych mediach i z jakimi komentarzami ktoś tam wypuścił, że Kaczyński odgrzał teraz temat aborcji, żeby przykryć nieudolność rządu i przedłużanie lockdownu,