Wpis z mikrobloga

@zdzichubanan: no jak gram na poziomie g2/g1 i moge co weekend sobie na luzie te g2 wbijać i bić się do ostatniego meczu o g1 i dostać gówno to oczywiście że granie wyżej niż do g3 nie ma sensu i trzeba być retardem, by myśleć, że trzeba być na poziomie elity by przywłaszczać sobie prawo do takiej gadki ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ellenfelek @Kuna08 No właśnie dlatego potwierdziliscie to co napisałem. Wbijacie G3 i odpuszczacie tylko dlatego ze się obijacie o rangi golda i nic wyżej. A nie dlatego ze wam się nie chce grać o elitę. A ludzie którzy wbijają elitę tak nie mówią tylko po prostu wbijają elitę bo to się opłaca ( ͡° ͜ʖ ͡°) mówi tak ten kto odpuszcza walkę o POTĘŻNE G2
@zdzichubanan: no, ale gdzie ja powiedziałem, że mógłbym walczyć o elitę? Wbijam g3 bo nie ma sensu, żeby walczył o G1 i narażał się na problemy psychiczne. Jak ktoś ma zaparcie i umiejętności na elitę to dla niego jest sens dalej grać po G3.
@Kuna08: A gdzie a w głównym poście napisałem coś o Tobie? Po prostu śmieszy mnie wysyp tekstu „gram tylko do G3” co weekend. Nie trzeba tego regularnie pisać i szukać wymówki. Znaczy się pisać można a mnie może to śmieszyć. Pozdro i miłego
@zdzichubanan: no pewnie tak, co nie zmienia faktu, ze w dalszym ciągu nie opłaca się grać wyżej niż g3 o ile nie jesteś prosem który gra o to chociażby, by być zweryfikowanym albo po prostu dla prestiżu bić się o top 200. wielu elitowców odpuszcza granie o elite, paki z 3 ifami to w 90% są paczki za 30k, gdyby nagrody były adekwatne do wbijanych rang to zmieniło by i się
@zdzichubanan: szczególnie podczas ligi weekendowej to widać, jak bardzo nie opłaca się marnować czasu na robienie progresu w fut champions, skoro gra po zagraniu 8 meczów już mnie okradła z 2 winów które przy końcowym bilansie mają duże znaczenie, jeśli ea nie chce bym wbijał elity to sobie wbijam g3 i mam ich w dupie, bo grając zawsze ligę do końca były minimum 3 mecze, które przegrywało się niesłusznie dzięki skryptom