Wpis z mikrobloga

@Pangia: możesz wybrać tyle ile masz w limicie na karcie, oczywiscie w teorii, bo w praktyce bankomat moze nie mieć tyle kasy na stanie. Jak masz darmowy bankomat to najbezpieczniej lecieć transzami 1000 pln przy wiekszych kwotach zeby nie użerać się później z duzymi reversalami jakby pieniedzy zabrakło w maszynie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Michael_Scott: bo ogólnie kwestia jest taka że chciałbym większą część kasy wyciągnąć z konta a nie chce mi się łazić do oddziału, tylko cykam się że mi na wszelki wypadek konto zablokują jak będzie dużo wypłat w krótkim czasie
zwłaszcza że sobie dość niski limit ustawiłem, 1250 zł dziennie i 2500 miesięcznie
  • Odpowiedz
@Pangia: jak Ci zablokuje FDS to wystarczy telefon do banku zeby zdjeli blokade, wciaz mniej roboty niz isc do oddziału. Limit powinienes móc zwiększyć w bankowosci internetowej, ale nie mialem nigdy stycznosci z systemami pekao, wiec nie wiem czy taka funkcjonalność tam jest (choć jak nie ma to słabo troszke).
  • Odpowiedz
@Michael_Scott: no a teraz kombinuję żeby część kasy po prostu schować w skarpecie bo kisi mi się to na koncie, na inwestycjach się nie znam, obligacji nie chcę kupować a przy obecnych stopach procentowych to po roku na koncie oszczędnościowym jakbym chociaż 50 zł urobił to już byłoby dużo, a prawdę mówiąc to jakoś spokojniej bym się czuł jakbym miał trochę mniej kasy na koncie
może trochę zalatuje szuryzmem ale
  • Odpowiedz