Wpis z mikrobloga

Ale Was pięknie rząd ora, nic tylko oglądać zajadać popcorn. To co teraz #lewica , protest w nocnym klubie na 1000 osób, czy dalej ulice i aborcja? Wyzywacie innych od niewolników, a sami jesteście niewolnikami konsumpcjonizmu i sztucznie wykreowanego świata. Wasi dziadkowie/pradziadkowie nie ucieszyliby się wiedząc, że oni walczyli by po ponad 100 latach niepodległość odzyskać, stopniowo naprawiać ten kraj, a Wy plujecie na to co oni wytworzyli jadem, ponieważ w sejmie tymczasowo siedzą leśne dziadki, albo pozamykali Wam meliny (inaczej nie nazwę miejsca gdzie młodzież alkoholizuje się w rytm satanistycznych, ociekających przemocą i agresją piosenek, a w łazience prędzej zamiast papieru znajdziesz ścieżkę amfetaminy). Wstyd i hańba, fakt, ale nie dla rządu, a dla Was, bezmyślne ameby o giętkości kręgosłupa adekwatnej do poziomu zasad moralnych. Możecie nazwać mnie niewolnikiem, ale ja się po prostu zwyczajnie cieszę, jak widzę Waszą pianę na twarzy, wiem, że każda kropla śliny, którą na mnie splujecie będzie miała odzwierciedlenie w waszej tłumionej nienawiści i bezradności.
#bekazlewactwa #polityka #pis #mojprezydent #aborcja #polska
noswtg - Ale Was pięknie rząd ora, nic tylko oglądać zajadać popcorn. To co teraz #le...

źródło: comment_1611849469GZMcSMYQotlKBjpW7sA11l.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@noswtg: nie, generalnie potrafię docenić sprawne posługiwanie się retoryka nawet w przypadku osób o odmiennych poglądach.

W twoim przypadku to dosłownie wysryw świadomości w którym trudno ustalić o co ci chodzi
  • Odpowiedz
@Huyochita: O to chodzi, że skaczecie jak Wam rząd zagra, a macie się za wielkich bojowników o wolność ( ͡° ͜ʖ ͡°) Płaczecie przez aborcję, a potem cyk do klubiku potańcować, mimo że pandemia, a jak ktoś się nie zgadza, to najlepiej nawciskać mu od niewolników. Rząd sami wybraliście jeszcze niedawno, prezydenta tak samo, a teraz płaczecie że buu, niedobrze Wam. A jakby wybory rozpisać od nowa,
  • Odpowiedz
@noswtg: to dalej jest opinia wypowiedź pełna tez wyprowadzonych z fałszywych założeń takich jak:

1. Że ci ludzie którzy protestują przeciwko aborcji idą później protestować do klubu
2. Że ci ludzie którzy teraz protestują wybrali PiS i Dudę
3. Że ci ludzie którzy protestują nie chcą mieć wpływu na politykę
4. Że to, ze nie komuś nie podoba się zakaz aborcji jednocześnie oznacza że nie obchodzą go malwersacje finansowe rządu.
  • Odpowiedz