Wpis z mikrobloga

Założyłem ostatnio 2 konta na tinderze, jedno swoje normalnie, ogólnie z wyglądu jestem 3-4/10 według różowych, drugie konto załozyłem jako fejk Czad, oczywiscie na fejk Czadzie mialem około 100 par w kilka godzin na swoim mniej wiecej około 1-10 na dzień. Ale nie pisze tu teraz po to aby sie użalać nad swoim wyglądem czy poruszuać te kwestie. Nie wiem czy jesteście tego świadomi. Logarytm takich aplikacji działa na zasadzie takiej, aby osoba zakladająca konto na aplikacji czuła się maksymalnie zdesperowana i kupowała tam różnego rodzaju bonusy. I teraz przejdę do sedna. Wiecie że mając konto na tinderze jako #przegryw, gdy będziecie brzydcy i nie mieli par to wszyskie bonusy, ktróre bedziecie mogli tam zakupić będą np. 2 razy droższe ? Nie bedziecie mieli też wiekszej ilosci proponowanych bonusów czy zniżej. Mając kiedyś fejk konto Czada co chwile dostawałem emaile o zakupie i promocji, natomiast posiadajac zwykłe konto nigdy takiego czegoś nie dostałem. Twierdzę, że algorytm jest tak skonstruowany i wie w założeniu, że skoro zakładacie tam konto na samym starcie jestescie zdesperowani. Twierdze też, że skłonny jest promować tańsze i lepsze bonusy dla ludzi, którzy nie mają problemów ze znalezieniem tak osoby, z która beda mogły popisać i nawiązać relacje. Tak aby aplikacja mogła zarabiać na wszystkich i osoba bardzo atrakcyjna była skłonna wydać np. 40zł na 1msc a nie 120zł jako #przegrwy. Jest to całkowicie logiczne, ktoś do kogo będzie piało pełno dziewczyn nie bedzie potrzebował premium, jednak aplikacja sama w sobie musi zarabiać, dlatego dotarcie do czad bedzie opierało sie całkowicie o inne sztuczki marketingowe, proponujące mu niższe stawki. Nie jestem pewny jak działa to od strony kobiet, pewnie podobnie jak u Czadów, trzeba też pamietać że aplikacje utrzymują głównie zdesperowani faceci. #tinder #badoo #przegryw #blackpill
Możecie napisać w komentarzach w jakiej cenie macie obecnie bonusy czy konta premium na tinderze. Oraz czy wam tinder proponuje premie na zakup.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@legion1991: No ale ameryki nie odkryles w tym xd. W wiekszosci aplikacji randkowych to faceci placa, a wynika to glownie z tego ze jednak wieksza czesc uzytkownikow stanowia wlasnie faceci. Czy to mowimy o tinderze, badoo, zaadoptujfaceta czy tez szukammilionera.com. Kobiety czy tez dziwczyny maja wiekszosc funkcji na start odblokowanych albo po nizszej cenie, a facet od poczatklu ma narzucone ograniczenia zeby tylko kupowac, kupowac i kupowac :D. Dzialanie algorytmow
  • Odpowiedz
@legion1991 jeżeli masz chodkiwy towar (chad) na który i bez reklamy masz popyt, to po co jako serwis, który żyje na tym, że ludzie się tam rejestrują i do sobie piszą/oceniają, nie chce to zniechęcić wysoką opłatą. Jeżeli różowa, która się tam rejestruje jest wysoko oceniania i często matchowana, to serwis przy jej wyrejestrowaniu traci, więc udostępni jej funkcje za free, tylko po to żeby zatrzymać cenny "produkt". Przegryw, który nie
  • Odpowiedz