Wpis z mikrobloga

Dlaczego w aplikacji XTB nie mogę ustawić stop lossa. Nawet w tym czerstwym ING działa to bez problemu, a tu muszę się gapić w telefon żeby przypadkiem nie dać się wyleszczyć. Sytuacja z dzisiaj na cdr, kliknąłem na samiutkiej górce sprzedaj a tu zonk, wywala komunikat, że najpierw muszę anulować zlecenia oczekujące. Wchodzę w mój portfel w zakładkę zleceń oczekujących a tam pusto i tak kilka razy, finalnie sprzedało mi dużo taniej niż powinno a #!$%@? stop loss był wyszarzony....
Aha, pisałem do supportu ale dostałem tylko zdawkową odpowiedź że sprawdzają sytuację i na tym się skończyło.
Nie polecam tej platformy. Dzisiaj grałem za 2k ale jakbym grał za 20 albo 200 to przecież jakiś dramat.
#gielda #xtb #cdr
  • 9
  • Odpowiedz
@mietek111: @sie-k: mozna ustawic w apce tez. Faktycznie, że inaczej niż na CFD i trzeba uważać, żeby nie kliknąć SPRZEDAJ tylko "SELL STOP"
W aplikacji mobilnej można wyłącznie ustawić zlecenie oczekujące na sprzedaż akcji poniżej aktualnej ceny rynkowej tak aby zabezpieczyć się na wypadek spadku ceny.
UWAGA rób to w zakładce OCZEKUJĄCE.
Ustawiasz ile sztuk akcji chcesz sprzedać i cenę aktywacji i klikasz w czerwony guzik z napisem "SELL STOP"
  • Odpowiedz
  • 0
@Akman ustawiłem tak gme po 400 jak było o 470 i jak spadło poniżej to dupa, nie sprzedało mi. Może i dobrze bo później urosło i sprzedałem ręcznie z lepszym zyskiem ale nie w tym rzecz. Bez działających stop lossów ta aplikacja jest o kant dupy potłuc
  • Odpowiedz
@mietek111: nie jestem z XTB :-) musiałbyś zajrzeć do arkusza zleceń. Wstecz są dostępne w necie.
SELL Limit nie sprzedaje PKC, widocznie Twoja cena szybko przeleciała i już nikt nie chciał w tej cenie kupić. To zlecenie nie wisiało jako niezrealizowane?
  • Odpowiedz
  • 0
@Akman wiem że nie jesteś z xtb, piszę to żeby inni się nie zdziwili jak jak. Możliwe że było tak jak mówisz. Tak to wisiało jako niezrealizowane
  • Odpowiedz