Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W 2018 roku zapisałem się na kurs prawa jazdy. Wspominam to jako koszmar, ale miałem wtedy też najgorsze epizody mojej depresji (przegryw lvl 25 here) a szkółkę prowadziła typowa grażyna (mała miejscowość i to była jedyna szkoła jazdy tu) z którą nie szło się umówić a na jazdach paplała na telefonie non stop. Zrobiłem w ich szkole wewnętrzny teoretyczny, który zdałem. Praktycznych jazd miałem 30 godzin, ale na ostatniej jeździe grażynka uznała, że się nie nadaje na kierowce i musze wykupić jazdy dodatkowe u nich to wtedy mnie dopuści do egzaminu wewnętrznego praktycznego. Nie dałem rady wykupić jazdy, bo nie pracowałem wtedy i tyle kasy nie miałem (chciała 6-10 jazd, każda 100 zł za godzinę) i po prostu olałem to wszystko, bo uznałem, że jestem do niczego i tak. Tak, rzuciłem to bez ubiegania się zwrot kasy albo nie zmieniłem wtedy szkoły. Wiem, przegryw totalny i żałuję tego.
Teraz chciałbym zrobić znowu prawo jazdy, ale w innej szkole. Tylko mam problem. Minęły ponad 2 lata jak rzuciłem te szkołe a wiem, że żeby zacząć nowy kurs w nowym miejscu to potrzebuje tego numeru PKK a moja stara szkoła go na pewno dalej ma i jest zablokowany u nich. Boję się tam zadzwonić (mam traume po tej szkole i może kiedyś na mirko opisze wszystko co tam się działo), ale czy jest jakiś inny sposób na odzyskanie tego PKK? Albo co zrobić jeśli zadzwonię a oni mnie zleją? A może ktoś miał taką sytuację?
Prosze o pomoc, bo sytuacja życiowa mnie zmusza do zrobienia prawka a nie chce znów dać ciała z tematem.
#prawojazdy #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601265c9b28261000a773077
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3