Wpis z mikrobloga

Cześć murki, w sumie od dawna powinienem to napisać, ale jeżeli ktokolwiek szuka rzetelnej porady i przy okazji zaopatrzenia w produkty cbd (nie zapłacono mi za to tego posta i nie zmuszono mnie do napisania go, mrugam sześć razy dla potwierdzenia, bardzo daleko mi od promowania mi czegokolwiek w jakikolwiek sposób w internetach, piszę to, bo zauważyłem ostatnio sporo czystej ściemy na powiązanych tagach, a osoby w mojej sytuacji mogą akurat szukać czegoś właśnie tak "porządnego"), a szczególnie w sprawach typowo medycznych, polecam użytkownika @hempmont i wszystko, co stoi za Tą osobą/sklepem/czymkolwiek. Rzetelne podejście bez mydlenia oczu, miałem/mam incydent rodzinny i przyznam, że otrzymałem bezinteresowne wsparcie i pomoc, właściwie za nic. Taguje #wykopjointclub bo to częściowo powiązane z #cbd i #ziololecznictwo. Już nie rozpisuje się więcej, to po prostu jedna z form podziękowania, bo częściowo też uważam akurat tego użytkownika za jednego z grupyratowaniapoziomu wypoka, ale nie taguję już i zamykam się.

Naprawdę o nawet same fachowe porady, bez upierdliwego namawiania na kupno, polecam uderzać właśnie tam.
MATiASSek - Cześć murki, w sumie od dawna powinienem to napisać, ale jeżeli ktokolwie...

źródło: comment_1611785757DxE50MvD6HLfVwQ6l9kMw9.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz