Wpis z mikrobloga

Ale to jest chichot losu, że w kraju biedaków i marnych zarobków, ludzie w komentarzach wyśmiewają #dacia #sandero od rumuńskich gówien i aut dla biedaków z marna żywotnością; sami jednocześnie jeżdżąc 20 letnimi gruzami kopcacymi na niebiesko, z przekręconymi licznikami i kanapami wypierdzianymi przez niemca.
I dodatkowo combo w postaci psioczenia na zła lewacka unie, bo male wyzylowane silniki.
#bekazpodludzi #polactwo #polakirobaki #polakicebulaki
  • 10
@Tadumtsss: czym różni się Dacia od wiertarki? Liczbą części ruchomych.... I to i to jest narzędzie o konkretnych zastosowaniach i parametrach. Niska cena Dacii bierze się z zastosowania rozwiązań stosowanych przez Renault ponad 10 lat temu jak choćby zawieszenie i elementów współdzielony z innymi autami koncernu jak radia, przyciski itp.
Nie jestem w stanie przyjmować argumentów o wyższości niemieckiej motoryzacji od ludzi którzy kupili za 20-30k 10-15 letniego VW/BMW/Audi i na
nie jechał xD No ale tak mówią koledzy więc trzeba powtarzać g0wno frazesy ;))


@szczurek_87: jak tam wyjąca skrzynia mądralo? I krzywo spasowane lampy, błotniki? Już tak do śmiechu nie jest?
Teraz płacz na wykopie i yt, że gówno warte są te gwarancje i ta twoja dacia.
W życiu bym nie kupił dacii, wolałbym kupić sobie 3-4 letnią octavię/megane/focusa w gnojowicy za te pieniądze lub cokolwiek innego sensownego.
Ale u wykopków
@dzapanisko xD Ale mi powiedziałeś... Faktem jest że trafiłem na wadliwy egzemplarz. Nie zmienia to też faktu że poza mną nikomu nic złego się nie dzieje (jeśli chodzi o Sandero III). Zdarza się - myślę że w końcu temat ogarnę. Chociaż fakt - moją dobrą opinię na temat ich produktów mocno nadszarpnęli. Za ch0jowa obsługę posprzedażną w wykonaniu Renault... nic już więcej od tego koncernu nie kupię. Wszystkiego dobrego! Trzymaj się :)