Wpis z mikrobloga

Cześć, jestem kompletnym laikiem w temacie telewizorów i tak z czystej ciekawości chciałbym usłyszeć opinie od kogoś kto sie na tym zna. Czy jeżeli chodzi o ogladanie netflixa i wieczorne granie na konsoli to róznica miedzy XH90 sony za 3850zł a np. Xiaomi mi led 4s za 2tys. zł jest mocno odczuwalna? Jestem już prawie zdecydowany na XH90 i jutro jade obejrzeć go na żywo w sklepie ale zastanawiam sie co napisze ktoś kto sie na tym zna. W sklepie na fachowe doradztwo raczej nie ma co liczyć wiec pytam tutaj :D
#telewizory
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dawid7352268:
Będziesz widział różnice.
Tak głównie:
Sony większa jasność w HDR, co jest już odczuwalne w grach i filmach. Do tego obsługa Dolby Vision do netflixa.
Sony ma podświetlenie FALD, więc wygasza poszczególne strefy jeżeli to konieczne. Masz wtedy lepszy kontrast. Chociaż Xiaomi nie jest takie złe pod względem kontrastu jak na zwykłe podświetlenie.
Sony lepiej skalibrowane fabrycznie pod względem
  • Odpowiedz
@sirconrad: Może jesteś w stanie w tej cenie doradzić coś lepszego? Szperam po opiniach itd i dlatego nakierowałem sie głownie na XH90 bo wydaje mi sie, że przytłaczająca wiekszosc opinii to te pozytywne.
  • Odpowiedz
Wrzucqlem tu na wykop, generalnie jakby matryxa padala, sam sie wylacaal, nie chcial wlaczyc, serwis stwierxzal z3 wszystko jest ok, cos tam wym8enili ale bez efektu. W koncu po awanturze wymienili plyte i jak reka odjal
  • Odpowiedz