Wpis z mikrobloga

A poleci ktoś okolicę, żeby tak kupić i osiąść chociaż na 10 lat? Raczej rynek wtórny bo dzisiaj developer powiedział mi ponad 8000/m2 za mieszkanie... normalnie jak w Warszawie... Myślę gdzieś o Górnej właśnie i jakieś nowsze te bloki ale nie bardzo wiem gdzie i jak spokojnie... Może Retkinia?
@Mniamniam8: na górnej chyba większe mieszkanie kupisz, bo z tego co wiem to na retkini jest drożej, tutaj nie jest źle, biedronka na smoczej, biedronka na obywatelskiej, silownia na paderewskiego, sporo sklepow przychodnie etc
@Mniamniam8 jak u przedmówców z tym że w kwadracie Ciolkowskiego Tuszynska Paderewskiego. Sporo zieleni. Niestety ta część Łodzi jest zapomniana przez władze miasta. Do tego wali smogiem ostro od Pabianic i Rzgowa. We wspomnianym kwadracie trochę mało miejsc na parkowanie bo dużo wieżowców. Ale patrząc całościowo jest spoko i też polecam
@Mniamniam8: gdzie po 8k te mieszkania? :D
Ja co prawda na Chojnach mieszkałem całe życie ale tamte okolice dobrze kojarzę, często tamtędy chodziłem i wydaje się być ok. Do centrum całkiem blisko

@tylkoprzejazdem: @DingoSra: to na terenie Organiki w końcu osiedle czy centrum będzie? Macie jakieś info?
@Mniamniam8: polecam okolice, szczególnie okolice Paderewskiego i Karpackiej, świetna komunikacja, dużo sklepów, dużo zieleni i w miare spokój, czuć taki troche 2000 rok ale jest ok, przyjazne i spokojne osiedle
@Hekken sprawdzałam, terminy mają na przyszły rok, rozważamy ich propozycje.
@czlapka, ja nie wiem czy można tak mówić publicznie, ale określę to tak - apartamenty na przeciwko tulipana. te wybudowane ponad 8k, te jeszcze w budowie 7k.
@Mirek007 nowa przędzalniana mnie w ogóle nie przekonuje, część mieszkań nie sprzedana, oglądałam zdjęcia - jakość deweloperska nooo nie powala i na dodatek prywatni ludzie jeszcze przed wykończeniem sprzedają.

A co myślicie o Mochnackiego?
@Mniamniam8: na upierdliwych sąsiadów możesz trafić wszędzie, jeśli chodzi o akustykę to te stare bloki z cegły imo lepiej tłumiły hałasy niż wielka płyta. Z minusów to z parkowaniem w tych okolicach są problemy, ale wciąż lepiej niż Retkinia