Wpis z mikrobloga

#earth2 #gry #scam #inwestycje #btc #ryzykowneinwestycjeherejona

Wplacilem właśnie 100 zł na stronę która trzeźwo patrząc wygląda na scam.
E-mail z potwierdzeniem konta przychodzi nie dopracowany jest puste miejsce z treścią "wstaw tu logo"
Sama "gra" bo tak to chyba powinno się nazywać, polega narazie na wydawaniu pieniędzy w zamian za co kupujemy kratki na mapie świata. Domyślam się że opłaca się kupować budynki, ale narazie nikt nie jest w stanie potwierdzić czy to nie jest scam no i czy w ogóle trzeba myśleć strategicznie.
Niby autorzy (kim kolewiek są) mają pomysł na rozwijanie jej, jednak za wiele nie mówią. Aktualnie mają pojawić się materiały. Jutro prawdopodobnie dołączę do grupy na diacordzie i dowiem się więcej.
Dzisiejszy wpis to trochę taka zapowiedź mojego nowego autorskiego tagu #ryzykowneinwestycjeherejona
Mam nadzieję że będzie to lekcja dla tych którzy myślą o inwestowaniu a nie chcieli by tracić bezsensownie pieniądzy. Więc wystarczy by nie robili tego co ja xD

Dla tych którzy z powyższych tagów wściekna się na spam polecam odrazu zbanować autorski tag, bo pewnie w przyszłości pojawia się jakieś ryzykowne aukcje na giełdzie, więc i tag giełda ;)

Oczywiście jeśli ktoś chciałby zaryzykować to wklejam swojego reflinka na 5% przy zakupie nowych powierzchni: 3R8W1JTO8W
  • 3